خرید اینترنتی باتری ماشین۱۳۹۸/۰۸/۲۸
خرید اینترنتی باتری ماشین

خرید اینترنتی باتری ماشین

مصرف باتری ماشین در تمام روزهای سال یکسان نیست و در برخی از روزهای سال مانند روزهای بسیار گرم تابستان و یا روزهای بسیار سرد زمستان باتری خودرو معمولا دچار مشکلات بیشتری شده و این مشکلات میتواند سبب از کار افتادن باتری خودرو گردد. معمولا خرابی باتری خودرو دارای اعلام خاصی می باشد اما این بدین معنی نیست که باتری قبل از خرابی اعلائمی از خود نشان دهد و در بسیاری از موارد باتری خودرو بدون بروزهیچ گونه اعلائم قبلی از کار می افتد.

تشخیص خرابی باتری خودرو

برای تشخیص خرابی باتری خودرو بایستی چندین گام طی شود. متخصیصن برق آرکا باتری چند گام اولیه که هر شخصی بدون داشتن تجهیزات خاص میتواند انجام دهد را در سایت خود ارائه کرده است. برای مشاهده راهکارهای تشخیص باتری خراب کلیک کنید.

اگر در گام قبل برایتان مسجل شد که باتری خودروی شما خراب شد است بایستی در اولین فرصت نسبت به خرید باتری جدید اقدام نمایید.

خرید باتری خودرو

طبق نظر سنجی ها افراد برای خرید باتری خودرو سه راهکار دارند. خرید از نزدیک ترین فروشگاه و کنار آمدن با قیمت و محدودیت تنوع فروشگاه نزدیک، خرید اینترنتی باتری و درخواست کمک از دوست و یا هر شخصی که به توانایی او مطمعن باشند.

اگر شما جز گروه دوم هستید مطمعنا از مزایای خرید اینترنتی مطلع هستید ولی اگر جزو دو گروه دیگر آماری هستید توجه کنید که خرید آنلاین مزایای زیادی را برای شما خواهد داشت

برخی از مزایای خرید اینترنتی باتری خودرو

  • صرفه جویی در زمان
  • دریافت خدمات نصب رایگان در محل شما
  • دسترسی به تنوع بیشتر محصولات
  • مقایسه قیمت ها و خرید اقتصادی تر
  • بهره مندی از برخی آفرها و خدمات خاص که معمولا فروشگاه ها برای خرید های اینترنتی باتری خودرو در نظر میگیرند.

اما یک سوال اساسی معمولا ذهن خریداران را مشغول میکند؟

از کجا بفهیم کدام باتری را برای خودرو خود سفارش دهیم؟

باتری ها معمولا در آمپرهای مختلفی ساخته می شوند و هر خودرو بسته به نیازهای برقی خود، میتواند از تنها تعداد محدودی از باتری ها استفاده کند

به عنوان  مثال فرض کنید برای خودروی پراید تصمیم به خرید باتری دارید. باتری فابریکی این خودرو 50 آمپر است و نهایتا باتری 60 آمپر را میتوان بر روی آن نصب کرد.

اما اینکه باتری فابریکی خودروی شما چند آمپر است و بهترین آمراژ باتری برای خودروی شما چه باتری است بایستی قبل از خرید مشخص کنید.

فروشگاه آنلاین آرکا باتری برای راحتی مشتریان خود گزینه های مختلفی برای پاسخ به این سوال در نظر گرفته است.

سرچ در صفحه اصلی

اگر شما از نسخه دستکتاب یک مرورگر استفاده میکنید میتوانید در صفحه اصلی وبسایت فروشگاه سرچ سریع باتری بر اساس نوع خودرو را مشاهده کنید با پر کردن این فرم نوع باتری فابریکی و بهترین باتری که برای خودروی شما وجود دارد برایتان نمایش داده خواهد شد.

چت آنلاین فروشگاه

احتمالا شما آیکون چت آنلاین را در قسمت پایین و سمت راست وبسیات فروشگاه مشاهده کرده اید. در این بخش شما میتوانید بصورت 24 ساعته با کارشناسان برق خودروی آرکا باتری در ارتباط باشید و به بهترین نحو پاسخ خود را دریافت کنید.

تماس با پشتیبانی فروشگاه

شماره تماس 49032000 – 021 بصورت 24 ساعته باری راهنمایی خریداران و حل مشکلات شما در نظر گرفته شده است. حتی اگر خودری شما بدون دلیل در راه مانده باشد با تماس با این شماره می توانید درخواست خدمات رایگان بازدید در محل نمایید تا کارشناسان برق آرکا باتری بصورت رایگان در هر محلی که باشید مشکل خودروی شما را برطرف نمایند.

نویسنده :شیرازی

خرید اینترنتی باتری ماشین

باتری خودرو

باتری ماشین

صبا باتری

باتری سوزوکی


رای :
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.