باتری سوزوکی سپاهان۱۳۹۸/۰۹/۰۹
باتری سوزوکی سپاهان

باتری سوزوکی سپاهان

باتری سوزوکی سپاهان

بعد از اینکه در سال 84 شرکت سپاهان باتری شروع به فعالیت در زمینه باتری ها را آغاز نمود، مسیرهای پیشرفت را یکی پس از دیگر با سرعت زیادی طی نمود. شرکت سپاهان باتری با استفاده از جدید ترین تجهیزات روز در حوزه ساخت صفحات باتری و بهره بردن از علم روز دنیا، خود را به یکی از شرکت های مطرح در زمینه باتری سازی قرار داد. یکی از محصولات شرکت سپاهان باتری که بسیار با استاندارد های بالای جهانی مطابقت دارد، باتری سوزوکی سپاهان باتری می باشد. در ادامه درباره این باتری بیشتر صحبت خواهیم کرد.

باتری سوزوکی سپاهان 

باتری سوزوکی سپاهان محصولی مشترک از شرکت سپاهان باتری از ایران و شرکت سوزوکی از ژاپن می باشد. این باتری مطابق جدیدترین متدها و استاندارد های ساخت باتری در دنیا ساخته شده است، و بسیار سابقه درخشان و در حوزه باتری ها دارد. این باتری حاصل علم و پشتکار مهندسان ژاپنی و قدرت ساخت و بازاریابی مهندسان ایرانی می باشد تا محصولی بسیار پیشرفته با خدمات پس از فروش و گارانتی بسیار خوب در خدمت مصرف کنندگان قرار بگیرد. شرکت سوزوکی به کمک استفاده از تکنولوژی های روز دنیا از کشورهای آلمان، استرالیا و انگلیس، و همچنین استفاده از مواد اولیه درجه یک و مرغوب در مجموعه کارخانه های خود، باتری های خودرو مطابق با آخرین پیشرفت های علم را تولید و به بازار ارائه می نماید. 


ویژگی های باتری سوزوکی سپاهان 

شرکت سپاهان باتری باتری های سوزوکی خود را هم برای خودروهای سبک و هم برای خودروهای سنگین تولید می کند و نوع این باتری در واقع باتری اتمی یا همان باتری سیلد- کلسیم می باشد، که سپاهان باتری با استفاده از تکنولوژی متال اکسپندد در ساخت این باتری و صفحات آن ها بهره برده است. در ادامه به بررسی تعدادی از ویژگی های باتری سوزوکی سپاهان خواهیم پرداخت؛
•    وجود فیلترهای صد انفجار در باتری سوزوکی
•    بهره برده از تکنولوژی MF که باعث می شود باتری نیاز به نگهداری نداشته باشد.
•    قدرت استارت زنی بسیار خوب در دمای هوای بسیار پایین
•    میزان تخلیه و دشارژ خود به خودی در این باتری بسیار کم می باشد. 
•    وجود چشمی مناسب بر روی باتری برای چک سطح و میران الکترولیت و آگاهی از مقدار شارژ باقی مانده باتری 

از دیگر ویژگی های باتری سوزوکی سپاهان باتری، تولید این باتری ها برای استفاده در شرایط آب و هوایی متفاوت می باشد. و شرایط استفاده آب و هوایی بر روی بدنه باتری درج شده است. اگر بر روی بدنه باتری کلمه N  حک شده باشد، باتری مناسب برای استفاده در آب و هوای سرد می باشد و اگر بر روی بدنه آن کلمه S حک شده باشد، گزینه مناسب برای استفاده در آب و هوای گرم می باشد. 
همانطور که در بالا گفته شد، باتری سوزوکی سپاهان هم برای خودرو های سبک و هم برای خودرو های سنگین تولید می شود. در حوزه باتری های سبک تنوع آمپر در این باتری ها بسیار بالا می باشد و باتری هایی با گستره 35 تا 75 آمپر تولید می شوند. باتری خودروهای سنگین نیز به این صورت می باشد و از تنوع بسیار بالایی از 88 تا 200 آمپر بهره می برد.

خدمات پس از فروش و گارانتی باتری سوزوکی سپاهان

یکی از شرکت های باتری سازی که در علاوه بر کیفیت بسیار مناسب در ساخت باتری، از خدمات پس از فروش و گارانتی بسیار مناسبی بهره می برد. شرکت سپاهان باتری برای باتری سوزوکی در خودرو های سبک ضمانت نامه 16 ماهه و برای باتری خودرو های سنگین ضمانت نامه 13 ماهه را در نظر گرفته است. 
البته در هنگام خرید باتری سوزوکی به اصل بودن باتری و یکسان بودن شماره سریال درج شده بر روی باتری و برگه ضمانت دقت نمایید. در صورت عدم تطابق این دو، در مرکز خدمات پس از فروش سوزوکی هیچ گونه خدماتی به شما ارائه نخواهد شد. 

نمایندگی باتری سوزوکی سپاهان 

شرکت سپاهان باتری برای فروش باتری های سوزوکی خود اقدام به اعطای نمایندگی های مختلف در کشور نموده است. یکی از این نمایندگی های بسیار معتبر و فعال شرکت آرکا باتری می باشد. شما می توانید با مراجعه به وب سایت آرکا باتری اقدام به خرید باتری های سوزوکی سپاهان باتری نمایید و آن را با قیمت مناسب و در کمترین زمان باتری خود را تحویل بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت آرکا باتری مراجعه نمایید و یا با شماره 49032000 تماس حاصل فرمایید. 


 

نویسنده :عرفان ملایی

باتری

سوزوکی

سپاهان


رای :
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.