قیمت باتری۱۳۹۸/۰۹/۱۶
قیمت باتری

قیمت باتری

قیمت باتری 


در عصر امروز ، ماشین ها با توجه به سبک زندگی که اکثر مردم در پیش گرفته اند ، بسیار ضروری هستند. یکی از مهمترین اجزای یک ماشین ، باتری اتومبیل است. اگر باتری خراب شود ماشین شما متوقف خواهد شد و از این رو مهم است که باتری خودرو را در شرایط تقریبا ایده آل و خوب نگه دارید. مدل های قدیمی تر باتری ها باید مورد توجه و نگهداری همیشگی قرار بگیرند، در حالی که باتری های جدید معمولاً به هیچ گونه تعمیر و نگهداری نیاز ندارند. با این حال ، حتی باتری های مناسب نیز برای همیشه دوام ندارند و نیاز به تعویض آن ها بعد از چند ماه یا سال احساس می شود. انتخاب باتری به عوامل زیادی بستگی دارد ، در اینجا مواردی وجود دارد که بر قیمت باتری خودرو تأثیر می گذارد:


هزینه متوسط


قیمت باتری ماشین می تواند از یک حداقلی شروع شود و تا مبلغ های بسیار بالا نیز وجود داشته باشد. با این حال شرکت هایی که باتری هایی در محدوده قیمت های بسیار پایین تولید می کنند ، اکثراً غیر قابل اعتماد هستند که از قطعات با کیفیت پایین استفاده می کنند. قیمت متوسط بازار معمولاً گزینه بسیار مناسبی می باشد ، اگرچه ممکن است به دلیل عوامل مختلفی از جمله برند ، CCA و اندازه متفاوت باشد.


نام تجاری


مانند تقریبا در همه موارد دیگر ، این نام تجاری برای باتری های اتومبیل نیز مهم است. هزینه باتری خریداری شده به مارک ، تولید کننده آن بستگی دارد. بدیهی است که مارک های معتبر حق بیمه ای را برای کیفیتی که به یک مشتری گسترده ارائه می دهند ، می دهند. همچنین وجود یک برند معتبر قطعا از لحاظ وجود ضمانت نامه و خدمات پس از فروش از برند هایی که خیلی نام و نشانی ندارند، بهتر عمل خواهد کرد.


Cold Cranking Amp


Cold Cranking Amps یا CCA یکی دیگر از عواملی است که بر باتری شما تأثیر می گذارد. این اندازه گیری توانایی اتومبیل شما برای شروع در دماهای سرد است. CCA بالاتر باعث افزایش قیمت باتری برای فروش است. بنابراین ، اگر در یک مکان گرم زندگی می کنید ، معنی ندارد که هزینه باتری با CCA بالاتری را پرداخت کنید. 
اندازه باتری
البته اندازه باتری ماشین شما به اندازه خودرو شما بستگی دارد. باتری ها با توجه به اندازه گروه ها بیشتر طبقه بندی می شوند. متداول ترین اندازه باتری ها 24 ، 65 و 75 هستند. اندازه یک باتری نیز در هزینه و قیمت باتری مورد نیاز خود تأثیر می گذارد.


ضمانتنامه


مانند سایر مواردی که خریداری می کنید ، افزودن گارانتی به باتری شما ارزش آن را افزایش می دهد. باتری های خریداری شده از نمایندگی ها و شرکت هایی که گارانتی ارائه می دهند گران تر هستند. با این حال ، اضافه کردن گارانتی توصیه می شود زیرا آرامش خاطر شما را به همراه می آورد.
البته در هنگام خرید باتری از مطابقت داشتن شماره سریال موجود بر روی بدنه باتری و همخوانی آن با شماره سریال موجود در کارت ضمانت نامه اطمینان حاصل نمایید، زیرا در صورت عدم تطابق این شماره سریال با مراجعه به مراکز خدمات پس از فروش، هیچ گونه خدماتی به شما ارائه نخواهد شد.
همچنین در نگهداری از کارت ضمانت نامه کوشا باشد، زیرا هیچ گونه کارت ضمانت نامه المثنی چاپ نخواهد شد. 
به جز در مواردی که ماشین شما از یک مدل خاص است یا دیگر ساخته نشده است ، پیدا کردن باتری های خودرو کار سختی نخواهد بود. یکی از راه های خرید باتری ، جستجوی آنلاین آنها است که در آنجا حتی می توانید لیست موجودی ها را مشاهده کنید تا تعداد باتری های موجود در آن را مشاهده کنید. علاوه بر این ، شما می توانید قیمت باتری خودرو از مارک های مختلف را مقایسه کنید و می توانید یکی از متناسب با بودجه خود و همچنین مارک اتومبیل خود را انتخاب کنید.
 
شما می توانید جدید ترین مدل های باتری خودرو را در وب سایت آرکا باتری مشاهده نمایید و همچنین قیمت باتری در این وب سایت بسیار با نمونه های موجود در بازار در رقابت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت آرکا باتری مراجعه نمایید و یا با شماره 49032000 تماس حاصل فرمایید.

نویسنده :عرفان ملایی

قیمت

باتری


رای :
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.