باتری آرمو صبا باتری۱۳۹۸/۰۹/۱۷
باتری آرمو صبا باتری

باتری آرمو صبا باتری

باتری آرمو صبا باتری 

صبا باتری یکی از بزرگترین و با سابقه ترین شرکت های تولید باتری در ایران می باشد. سابقه ی 40 ساله این شرکت خوش نام باعث شده است تا آوازه باتری های خوب آن به دیگر نقاط جهان برسد و صادرات باتری نیز یکی از دیگر دستاوردهای این شرکت می باشد. صبا باتری محصولات خود را تحت عنوان دو برند اصلی به بازار روانه می کند. در این مقاله ما می خواهیم باتری آرمو صبا باتری را برای شما بیشتر توضیح دهیم و از نکات مثبت و ویژگی ها آن بیشتر صحبت کنیم.

باتری آرمو صبا باتری 

یکی از محصولات بسیار مهم صبا باتری، باتری آرمو صبا باتری می باشد که از تنوع آمپر بسیار بالایی بهره می برد. این باتری هم برای خودرو های سبک و هم برای خودرو های سنگین تولید می شوند. این باتری در دسته باتری های اسیدی قرار می گیرد که با فناوری جدیدی که در تولید آن به کار برده شده است، میزان شارژ دهی آن رشد بسیار چشمگیری داشته است و نسبت به نسل گذشته خود پیشرفت قابل توجهی را داشته است. همچنین درصد خرابی باتری آرمو صبا باتری نیز بسیار کاهش یافته است و طول عمر بیشتر نیز پیدا کرده است. 
اگر بخواهیم به تعدادی از ویژگی های باتری آرمو صبا باتری اشاره کنیم باید موارد زیر را در نظر بگیرید؛ 
•    وجود چشمی بر روی باتری برای آگاهی از میزان الکترولیت و شارژ باتری 
•    دارای فیلتر ضد انفجار 
•    دارای قدرت استارت زنی بسیار بالا در هوای بسیار سرد
•    میزان دشارژ و تخلیه خود به خودی باتری بسیار کم و اندک می باشد

صبا باتری برای نشان دادن قدرت و توان خود در تهیه باتری ها، استاندارد های مختلف بین المللی و داخلی زیادی را کسب کرده است. از گواهی های اخذ شده توسط صبا باتری می توان به گواهی استاندارد ملی ایران و استاندار های معتبر در مدل های اروپایی و ژاپنی EN  ۵۰۳۴۲  + Aمی توان نام برد.
از دیگر نکات مثبت باتری آرمو صبا باتری، تولید آن برای انواع شرایط آب و هوایی می باشد. باتری آرمو صبا باتری که بر روی بدنه آن حرف S حک شده باشد، برای آب و هوای گرم مناسب می باشد و اگر بر روی بدنه آن حرف  N حک شده باشد، برای آب و هوای سرد مناسب می باشد. 

مصرف بهینه باتری آرمو صبا باتری 

شرکت صبا باتری با تغییر و به روز شده به دستگاه های و تکنولوژی روز دنیا در حوزه ساخت باتری ها و همچنین و جود سالیان دراز تجربه در کنار نیروی کار جوان و پر استعداد، در کنار علم روز اقدام به ساخت باتری آرمو صبا باتری نموده است که بسیار بهینه و مناسب با الگوی مصرف در انواع مختلف نموده است، تا رضایت هر چه بیشتر طیف وسیع مشتریان داخلی و خارجی را به دست بیاورد.

 گارانتی باتری آرمو صبا باتری

صبا باتری یکی از خوش نام ترین شرکت ها در حوزه خدمات پس از فروش و گارانتی می باشد. شما می توانید با خرید باتری های آرمو صبا باتری از 12 ماه خدمات پس از فروش آن استفاده کنید. اما حتما به بررسی شماره سریال ثبت شده بر روی بدنه و برگ ضمانت نامه دقت کنید. در صورت اینکه باتری تقلبی به اسم صبا باتری به شما فروخته شود و شماره سریال ها مطابقتی نداشته باشند، هیچ گونه خدمات پس از فروشی به شما ارائه نخواهد شد.
میزان ضمانت باتری های سنگین آرمو صبا باتری به اندازه 9 ماه می باشد. 

نمایندگی فروش باتری آرمو صبا باتری 

شرکت صبا باتری با توجه میزان فروش بالایی که دارد، برای سهولت مشتریان به دسترسی سریع و راحت تر به محصولات خود، اقدام به اعطای نمایندگی های مختلف در سراسر کشور کرده است. یکی از این نمایندگی های بسیار معتبر و فعال شرکت آرکا باتری می باشد. شما می توانید با مراجعه به وب سایت آرکا باتری اقدام به خرید باتری آرمو صبا باتری نمایید و آن را با قیمت مناسب و در کمترین زمان باتری خود را تحویل بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت آرکا باتری مراجعه نمایید و یا با شماره 49032000 تماس حاصل فرمایید.


 

نویسنده :عرفان ملایی

باتری

آرمو

صبا باتری


رای :
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.