باتری واریان صبا باتری۱۳۹۸/۰۹/۲۳
باتری واریان صبا باتری

باتری واریان صبا باتری

باتری واریان صبا باتری 


شرکت صبا باتری یک از شرکت های پیشرو در حوزه باتری ها در ایران می باشد، که با سابقه 40 ساله خود در تولید باتری های خودرو و باتری یو پی اس شهرت زیادی را برای خود به ارمغان آورده است. شرکت صبا باتری با استفاده از جدیدترین و به روز ترین امکانات و تکنولوژی ساخت باتری را به کار برده است، تا باتری هایی با ظرفیت بسیار بالا و طول عمر بالا تولید می کنند. صبا باتری، باتری ها خود را تحت دو برند آرمو و واریان تولید می کند. در این مقاله به بررسی باتری واریان صبا باتری خواهیم پرداخت.


ویژگی باتری واریان صبا باتری 


صبا باتری برای نشان دادن قدرت و توان خود در تهیه باتری ها، استاندارد های مختلف بین المللی و داخلی زیادی را کسب کرده است. از گواهی های اخذ شده توسط صبا باتری می توان به گواهی استاندارد ملی ایران و استاندار های معتبر در مدل های اروپایی و ژاپنی می توان نام برد.
باتری واریان صبا باتری نام دارد. که شامل باتری های سیلد ( سیلد- کلسیمی MF)   می باشد. این دسته از باتری ها مناسب خودرو های سبک می باشد.
این دسته از باتری ها نیاز به مراقبت چندانی ندارد و فقط برای اطلاع از میزان شارژ و دشارژ بودن باتری باید چشمی روی باتری که دارای سه حالت می باشد را بررسی کرد. وقتی که چشمی رنگ سبز را نشان دهد، نشان از شارژ بودن باتری پروتون می باشد. وقتی که رنگ سیاه باشد، نشان از ضعیف شدن باتری دارد و رنگ سفید خراب بودن باتری را نشان می دهد. 
اگر بخواهیم تعدادی از ویژگی ها باتری واریان صبا باتری را به صورت خلاصه بیان کنیم باید به موارد زیر اشاره نمود؛
* باتری واریان صبا باتری دارای 12 ماه ضمانت و خدمات پس از فروش بسیار خوبی می باشد. 
* باتری واریان صبا باتری را می توان برای خودرو های مختلف سواری با آمپرهای مختلف از 55 آمپر تا 150 آمپر تهیه نمود.
* باتری واریان صبا باتری با توجه به شرایط سخت کاری، چیزی در حدود 2 تا سه سال می باشد. 
* می توان باتری واریان صبا باتری را برای انواع خودرو های سبک و سنگین را به راحتی تهیه نمود.
* باتری واریان صبا باتری را می توان با استاندارد های مطابق استاندارد باتری خودرو های تولید شده تهیه نمود.
* باتری واریان صبا باتری را می توان با طول بسیار بالا و کیفیت بسیار مطلوب با گستره ی قیمتی مناسب، نسبت به نمونه های مشابه خارجی تهیه نمود. 
* باتری واریان صبا باتری دارای قدرت شارژ بسیار بالایی می باشد و با کاهش بسیار کم توان همراه می باشد.
* از دیگر نکات مثبت باتری واریان صبا باتری ، تولید آن برای انواع شرایط آب و هوایی می باشد. باتری واریان که بر روی بدنه آن حرف S حک شده باشد، برای آب و هوای گرم مناسب می باشد و اگر بر روی بدنه آن حرف  N حک شده باشد، برای آب و هوای سرد مناسب می باشد. 


خدمات پس از فروش باتری واریان صبا باتری 


شرکت صبا باتری یکی از شرکت بسیار معتبر در گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. شما می توانید با خرید باتری های آرمو صبا باتری از 12 ماه خدمات پس از فروش آن استفاده کنید. اما حتما به بررسی شماره سریال ثبت شده بر روی بدنه و برگ ضمانت نامه دقت کنید. در صورت اینکه باتری تقلبی به اسم صبا باتری به شما فروخته شود و شماره سریال ها مطابقتی نداشته باشند، هیچ گونه خدمات پس از فروشی به شما ارائه نخواهد شد.


نمایندگی باتری واریان صبا باتری 


صبا باتری برای راحتی کار و در دسترس بودن برای تمام مشتریان خود در سراسر کشور، اقدام به تاسیس نمایندگی های فعال در سراسر کشور کرده است. 
یکی از این بهترین نمایندگی صبا باتری سایت آرکا باتری می باشد، که انواع باتری های صبا باتری را به مشتریان خود در کمترین زمان ممکن و با قیمت های بسیار مناسب ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر از مدل ها و قیمت باتری واریان صبا باتری به سایت آرکا باتری مراجعه نمایید و یا با شماره 49032000 تماس حاصل فرمایید.


 

نویسنده :عرفان ملایی

باتری

واریان

صبا

باتری


رای :
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.