قیمت باتری صبا۱۳۹۸/۰۹/۲۴
قیمت باتری صبا

قیمت باتری صبا

قیمت باتری صبا 


اگر شما قصد خرید باتری جدید برای خودرو خود دارید، باید فاکتورهای زیادی را مد نظر خود قرار دهید تا بتوانید یک خرید خوب داشته باشید. یکی از فاکتورهایی که علاوه بر کیفیت عملکرد و میزان شارژ دهی و توان باتری بسیار مد نظر می باشد، قیمت باتری می باشد. شرکت صبا باتری یکی از شرکت های موفق در ساخت باتری های خودرو می باشد که با تکیه بر سال ها تجربه خود در ساخت باتری های خودرو یکی از گزینه های بسیار خوب برای خرید باتری می باشد. در ادامه شما را با ویژگی های مد نظر برای خرید یک باتری خوب و قیمت باتری صبا باتری را توضیح خواهیم داد. 
قیمت باتری خودرو می تواند براساس چندین عامل متفاوت باشد ، از جمله مکان شما ، نوع باتری ماشین مورد نیاز و نوع ماشین یا وسیله نقلیه ای که برای آن خریداری می کنید. اتومبیل های لوکس گران قیمت ، اتومبیل های اسپرت ، کامیون ها معمولاً به باتری های قوی تر و گران تری احتیاج دارند ، در حالی که خودروهای کوچک تر، قیمت پایین تری دارند. همچنین ، توجه به تفاوت های قیمت بر اساس تفاوت فن آوری و اینکه آیا به خدمات اضافی نیاز داری، می تواند متغیر باشد. 


فاکتور های تاثیر گذار بر قیمت باتری خودرو


در ادامه به بررسی تعدادی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت باتری خودرو خواهیم پرداخت؛


نوع باتری


همانگونه که در مقاله های قبلی توضیح داده شده است، دسته بندی کلی باتری بر دو نوع باتری اسیدی و باتری سیلد یا اتمی استوار است. با توجه به این که باتری های اسیدی نیاز به مراقبت دارند و هر از چند گاهی باید به آن ها آب و اسید اضافه نمود، در برابر باتری های اتمی یا سیلد که نیاز به مراقبت چندانی ندارند و محیط را  نیز کمتر آلوده می کنند. البته تمرکز شرکت های باتری سازی این روزها بیشتر بر روی باتری های سیلد می باشد.
باتری سیلد یا باتری اتمی از لحاظ هزینه  به مراتب هزینه ای بیشتر دارد، اما در عوض طول عمر و دوام بیشتری نسبت به باتری اسیدی دارد و نیازی به بررسی و نگهداری مداوم نمی باشد. بر روی بدنه ی باتری اتمی یک چشمی وجود دارد که میزان سطح الکترولیت را نشان می دهد، بنابراین نیاز به بررسی دوره ای این باتری وجود ندارد. 

ایرانی یا خارجی بودن باتری 


از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت باتری خودرو، کشور سازنده آن می باشد. در بازار کشور باتری هایی وجود دارند که به صورت قانونی وارد می شود و از کیفیت مطلوب و رضایت بخشی برخوردار هستند، اما به مراتب قیمت آن ها از باتری های داخلی بیشتر می باشد. البته شرکت صبا باتری یکی از تولید کننده های داخلی باتری می باشد، که این سال ها با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های ساخت باتری، اقدام به ساخت باتری های بسیار عالی و به روز و قابل مقایسه با نمونه های خارجی کرده است و همچنین قیمت باتری صبا باتری بسیار مناسب تر از گزینه های قابل مقایسه خارجی می باشد. 

تاریخ تولید باتری ماشین


از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت باتری خودرو تاریخ تولید آن ها می باشد. هر چه باتری در تاریخ به روز تری تولید شده باشد، از قیمت بالاتری برخوردار است. در حوزه باتری خودرو، امکان اینکه باتری حدود یک سال در انبار بماند و به هر دلیلی به فروش نرود، بسیار امری رایج است. ولی باز هم می توان آن باتری را خریداری نمود و قبل از مصرف آن را یک بار کاملا شارژ نمود، تا مانند یک باتری نو و سالم کار کند. نکته ای که در خرید باتری ماشین باید دقت کنید، از خرید باتری هایی که بیش از 18 ماه از تاریخ تولید آن ها گذشته است، خودداری کنید. 

شما می توانید با مراجعه به وب سایت آرکا باتری که یکی از مراجع فروش باتری های صبا باتری می باشد، قیمت باتری صبا باتری را در انواع مدل های مختلف پیدا کنید و برای خرید از این وب سایت با قیمتی پایین تر از قیمت موجود در بازار اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت آرکا باتری مراجعه نمایید و یا با شماره 49032000 تماس حاصل فرمایید.


 

نویسنده :عرفان ملایی

قیمت

باتری

صبا


رای :
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.