نکات مهم خرید باتری خودرو۱۳۹۸/۱۰/۲۱
باتری ماشین

باتری ماشین

چه مواردی هنگام خرید باتری خودرو باید رعایت شود

باتری خودرو یک قطعه ی مهم و تاثیر گذار در خودرو محسوب می شود. باتری ها بر اثر گذشت زمان دچار مشکل می شوند و شما ناچار به خرید باتری خواهید شد. حال این سوال پیش خواهد آمد چه نکاتی را باید هنگام خرید باتری خودرو رعایت کنید.

نکات مهم در خرید باتری خودرو

باتری به عنوان یکی از قطعات مهم و اساسی خودرو که حرکت و سلامت خودرو به آن بستگی دارد. از این رو هنگام خرید باتری خودرو باید بدانیم که چه نوع باتری مناسب کدام خودرو است. 

آمپر باتری

یکی از نکات مهم که هنگام خرید باتری باید به آن توجه داشته باشید آمپر باتری است، باتری های تولید شده برای خودرو های مختلف با عددی خاص تعیین و مشخص شده اند. در صورتی که قادر به تشخیص آمپر باتری خودرو نیستید و قصد خرید به شکل اینترنتی دارید می توانید با مراجعه به صفحه ی اصلی سایت آرکا باتری و وارد کردن نام خودرو تان آمپر مناسب برای باتری را به شما معرفی می کند.

اندازه و تاریخ تولید باتری 

از دیگر موارد مهم که در هنگام خرید باتری باید به آن توجه کنید اندازه خودرو است. انواع باتری ها در اندازه های مختلف ساخته و طراحی شده است، در اتومبیل محفظه ای برای تعبیه باتری در نظر گرفته شده است. 
مشخص است که شما باید با توجه به اندازه محفظه خودروتان باتری مناسب را انتخاب کرده و بر اساس آن باتری مناسب را خریداری نمایید. هنگام خرید باید به تاریخ تولید درج شده بر روی بدنه باتری توجه کنید

برند های مختلف باتری خودرو

طبیعی است که در بازار قطعات خودرو برندهای مختلفی که تولید داخل و خارج هستند. تجربه ثابت کرده است که در بازار ایران معمولا باتری های ساخت ایران و کره ی جنوبی از کیفیت بیشتری برخوردار هستند و متقاضیان بیشتری دارند. 

تاثیر قیمت در هنگام خرید باتری خودرو

باتری خودرو در بازارهای ایران در دو نوع موجود است که به باتری های اتمی و باتری های اسیدی معروف هستند. از جمله مواردی که در هنگام خرید باتری در قیمت تاثیر مستقیم دارد آمپراژ، شرکت سازنده و برند باتری همچنین نوع آن است.
در صورتی که آمپرآز باتری بالاتر باشد قیمت آن بیشتر است. باتری خشک یا اتمی نیز از باتری اسیدی گران تر است.
باتری اتمی یا بدون نگهداری مزایای بیشتری نسبت به باتری های اسیدی دارند. بهتر است هنگام خرید باتری از یک مرکز خرید مطمئن باتری خود را تهیه کنید. در بازار خودرو انواع باتری های غیر اصلی یا مشابه وجود دارد. 
تنها راه تشخیص باتری اصلی از انواع تقلبی یا مشابه آن این است که از مرکز خرید مطمئن خرید کنید. 
خرید اینترنتی باتری به شما این اجازه را می دهد که از خدمات ویژه ای برخوردار شوید شما قدرت انتخاب مقایسه و انتخاب بیشتری برخوردار شوید. از دیگر نکاتی که باید در هنگام خرید باتری خودرو به آن دقت کنید خدمات پس از فروشی است که توسط مرکز خرید ارائه می شود مناسب باشد. 
آرکا باتری به عنوان فروشگاه اینترنتی دارای خدمات پس از فروش و پشتیبانی فوق العاده است. شما می توانید پس از خرید باتری از خدمات رایگان کارشناسان برق خودرو آرکا باتری بهره مند شوید. 

نویسنده :صفرزاده

باتری ماشین

خرید باتری ماشین

نحوه خرید باتری

صبا باتری

باتری سوزوکی

آرکا باتری


رای :
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.