خرید باتری صبا۱۳۹۸/۱۱/۰۴
راهنمای خرید باتری صبا

راهنمای خرید باتری صبا

راهنمای خرید باتری صبا

با توجه به این که در بازارهای ایران دو نوع باتری خارجی و ایرانی وجود دارد سوال این است کدام نوع باتری را انتخاب کنیم؟ آیا باتری های ایرانی کیفیت لازم را دارند؟ برای خرید باتری صبا به عنوان یک باتری ایرانی چه مواردی را باید رعایت کنیم.

مزایایی خرید باتری صبا

شاید شما نیز مانند بیشتر افراد فکر کنید تاریخچه ی تولید باتری در ایران به سالهای اخیر باز می گردد اما این صنعت به مدت 60 سال است که در ایران وجود دارد. در گذشته باتری های ایرانی به شکل اسیدی تولید می شده است اما در حال حاضر فناوری باتری اتمی به ایران هم وارد شده است. 
اگر تصمیم به خرید باتری صبا به عنوان باتری اتومبیل تان دارید باید بدانید که این باتری یکی از قدیمی ترین انواع باتری در ایران است. نکته قابل ذکر این است که این باتری به مدت 50 سال در ایران قدمت داشته و در گذشته با نام نیرو باتری عرضه می شده است.  
برای خرید باتری صبا می توانید به شکل اینترنتی به آرکا باتری مراجعه کرده و در کوتاه ترین زمان این باتری را خریداری کنید. باتری صبا متناسب با شرایط آب و هوایی ایران ساخته شده است از این رو هماهنگی بیشتری با اتومبیل شما خواهد داشت.

چرا باتری صبا بخریم

قبل از خرید باتری صبا ابتدا باید تصمیم بگیرید که آیا باتری اسیدی نیاز شما را برطرف می کند یا به باتری اتمی نیاز دارید. لازم به ذکر است بدانید که باتری صبا جزو مرغوب ترین انواع باتری های تولید داخلی است. 
خرید باتری صبا این امکان را به شما می دهد تا باتری هایی را با 50 آمپر تا 200 آمپر را برای انواع ماشین های سبک و سنگین خریداری نمایید.
باتری های تولید شده توسط این برند قابل استفاده برای انواع اتومبیل های پراید، پژو، سمند، ال90 و غیره است.
با خرید باتری صبا می توانید از یکسال گارانتی و خدمات این شرکت استفاده کنید. خرید باتری صبا به شما این اجازه را می دهد که از این خدمات در هر کجای ایران که باشید استفاده کنید.
نکته جالب در رابطه با کیفیت باتری صبا این است که شرکت های خودرو سازی نظیر سایپا از باتری صبا به عنوان باتری های خودرو نظیر خودرو تیبا استفاده می کنند. 

نکات مهم در هنگام خرید باتری صبا

عمر مفید باتری صبا با توجه به شرایط آب و هوایی حدود 1 تا 3 سال است. 
کیفیت بالا و قیمت مناسب باتری باعث شده است که این باتری را به یکی از محبوب ترین باتری های ایرانی تبدیل کرده است. 
محصولات باتری صبا در انواع برندها عرضه می¬شود که برند واریان برای باتری سیلد و برند آرمو برای باتری اسیدی اصلی ترین برند آن به حساب می آید.
هنگام خرید باتری صبا ابتدا بررسی کنید که محفظه اتومبیل شما چه اندازه است و به چه باتری با چه اندازه و چه آمپری نیاز دارد سپس براساس نیاز اتومبیل تان نسبت خرید باتری صبا در انواع مختلف آن اقدام کنید.

نویسنده :صفرزاده

صبا باتری

باتری صبا

خرید صبا باتری

خرید آنلاین باتری صبا

خرید آنلاین صبا باتری


رای :
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.