نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش باتری۱۳۹۸/۱۱/۲۰
نمایندگی باتری ماشین

نمایندگی باتری ماشین

نمایندگی باتری ماشین

باتری یکی از قطعات مهم در ساختمان خودرو است. اگر کوچکترین مشکلی در ساختمان این قطعه پیش بیاید خودرو نیز از حرکت باز می ایستد پس در انتخاب این قطعه باید نهایت توجه را مبذول داشت، مهم است بدانید از کجا باتری را خریداری کنید باتری اتمی بخریم یا باتری اسیدی ، مسلما اولین گزینه که به ذهن افراد خطور می کند خرید از نمایندگی باتری استاندارد است. 
برای آشنایی با ویژگی های اصلی یک نمایندگی باتری مناسب با ما همراه باشد.

ویژگی های نمایندگی باتری چیست

نمایندگی های اصیل دارای کد نمایندگی مشخصی از کارخانه و یا واحد اصلی تولیدی هستند. اولین گزینه ای که در رابطه با خرید از نمایندگی باتری مطرح است انتخاب باتری اصل است. در صورتی که شما از فروشگاه های غیر معتبر خرید کنید ممکن است باتری مشکل دار برای شما نصب شود. یک نمایندگی معتبر بایستی در اکثر ساعات شبانه روز در دسترس مشتریان باشند. از دیگر ویژگی های یک نمایندگی معتبر و استاندارد این است که خریداران را در خرید باتری مناسب با آمپر خودرو یاری کند.
گارانتی مناسب نیز از دیگر مزیت های نمایندگی های باتری اتومبیل است که در صورت ایجاد هرگونه مشکلی پاسخگوی خریداران باشد وجود افراد متخصص و متبحر به عنوان کارشناسان برق خودرو را فراموش نکنید یک نمایندگی باتری معتبر از افراد کاملا حرفه ای برای تعمیر قطعات استفاده می کند. . 

نمایندگی آرکا باتری

فروشگاه اینترنتی آرکا باتری به عنوان نمایندگی انواع باتری های خودرو سبک و سنگین از چندین تولید کننده معتبر کشور است که شما می توانید برای خرید انواع باتری ها در آمپرهای مختلف در همه ی ساعات شبانه روز حتی روزهای تعطیل محصولات مورد نظرتان را خریداری کنید.
در صورت خرید از این نمایندگی باتری معتبر می توانید از پشتیبانی بسیار قوی برخوردار شوید و در صورت بروز هر مشکلی تنها کافی است تماس گرفته یا پیام خود را در سامانه ثبت نموده کارشناسان برق آرکا باتری در اولین و کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد حاضر شده و مشکل را برطرف می کنند.
در صورت خرید از آرکا باتری می توانید از خدمات نصب رایگان برخوردار شوید کارشناسان برق خودرو آرکا باتری در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی مشکلات شما خواهند بود.
آرکا باتری به عنوان یک فروشگاه اینترنتی به شما این اجازه را می دهد تا با خیال راحت باتری مورد نظرتان را انتخاب کرده و با دیگر برندها مقایسه کنید و پس از آن در محل مورد نظرتان تحویل بگیرید. 
انتخاب آمپر مناسب برای باتری یک مسئله ی بسیار مهم است شما با ورود به صفحه اصلی سایت آرکا باتری تنها با یک سرچ ساده و نوشتن نام اتومبیل مورد نظرتان باتری مناسب خودروتان را انتخاب و خریداری کنید.
برند باتری یکی دیگر از گزینه های مهم برای انتخاب باتری مناسب اتومبیل شماست. آرکا باتری به عنوان نمایندگی فروش باتری انواع برند های باتری ایرانی مانند سپاهان باتری، صبا باتری و دیگر برندهای معتبر موجود در بازار است.
 نگهداری از باتری خودرو را فراموش نکنید، در فصول سرد سال اتومبیل تان را در یک مکان گرم  و مناسب پارک کنید از تکان دادن شدید باتری خودرو بپرهیزید، همچنین از شارژ کردن یا دشارژشدن عمیق باتری جلوگیری کنید.

اخذ نمایندگی از آرکا باتری

آرکا باتری در جهت توانمد سازی فروشگاه های محلی و همچنین توسعه ارائه خدمات خود اقدام به اعطای نمایندگی میکند. اعطای نمایندگی آرکا بعد از طی کردن دوره های آموزشی مخصوص و زیر نظر کادر آموزشی مجرب صورت می گیرد. در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید در ساعات اداری با امور نمایندگان آرکا با شماره 49032000 و داخلی 5 تماس بگیرید.

نویسنده :صفرزاده

باتری ماشین

نمایندگی باتری ماشین

اخذ نمایندگی

آرکا باتری

باتری صبا

سوزوکی


رای :
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.