باتری اسیدی صبا باتری۱۳۹۸/۱۱/۲۲
باتری آرمو

باتری آرمو

معرفی آرمو باتری 

همان طور که قبلا اشاره کردیم صبا باتری محصولات زیادی در زمینه باتری خودرو دارد که یکی از آن ها باتری آرمو است. این باتری در آمپرهای گوناگون تولید می شود. این مدل باتری را برای خودروهای ایرانی و خارجی به کار می برند. برای آشنایی بیشتر با ما همراه باشید.

ویژگی های باتری آرمو

اولین ویژگی که در رابطه با، باتری آرمو باید بدانید این است که نوع باتری به شکل اسیدی تولید می شود این نوع باتری در آمپرهای مختلف مانند 150، 120، 75، 60، 200 تولید شده و مناسب انواع خودرو های سبک و سنگین است. این نوع باتری مانند دیگر محصولات صبا باتری بر طبق معیارها و موازین بین المللی ساخته شده است. از دیگر ویژگی های این نوع باتری خدمات پس از فروش و تعویض رایگان آن است. یکی دیگر از ویژگی های اساسی این باتری که در محبوبیت آن نقش بسزایی داشته است قیمت مناسب این باتری است.

روش های نگه داری از باتری آرمو

باتری آرمو به عنوان یک نمونه باتری اسیدی برای خودرو های سبک و سنگین کاربرد زیادی دارد برای نگهداری و افزودن طو.ل عمر باتری باید نکاتی را رعایت کتید که در ذیل به آن اشاره خواهیم کرد.

  • در صورتی که می خواهید بست های باتری را باز کنید از ضربه زدن و اهرم کردن به وسیله ی پیچ گوشتی خودداری کنید.
  • مایع درون باتری را هر دو ماه یکبار چک کنید و دقت کنید که مایع باتری در حالت استاندارد یک سانتی متر از سلول های سربی باتری بالا تر قرار می گیرد.
  • اگر قصد دارید مدت زمان زیادی از باتری های اسیدی نظیر آرمو استفاده نکنید در وهله ی اول باتری خود را به صورت کامل شارژ نمائید. در صورتی که سطح مایع به اندازه ی کافی باشد در این صورت پس از یک ساعت رانندگی باتری شارژ خواهد شد.
  • از قرار دادن اشیاء سنگین بر روی باتری آرمو خود داری کنید. 
  • در صورت سولفاته شدن باتری استارت زدن خودرو با مشکل روبرو خواهد شد در این صورت می توانید با مقدار مناسبی جوش شیرین و آب ولرم مخلوط کرده و پس از آن قطب ها را با آن شستشو دهید. پس از شستشو دادن باتری را کاملا خشک کنید. و سپس بست ها را در جای خود محکم نمایید. در صورته که بخواهید بست ها سولفاته نشوند بهتر است آن ها را با گریس آغشته کنید تا در معرض هوای آزاد قرار نگیرد. 
  • در فصول سرد سال اتومبیل تان را در مکان مناسبی پارک کنید.

نمایندگی فروش آرمو

آرمو باتری به عنوان یکی از محصولات صبا باتری است که متقاضیان زیادی دارد. آرکا باتری به عنوان نمایندگی فروش این نوع باتری شما را در انتخاب نوع باتری مناسب تان یاری می کند. این نوع باتری قابل استفاده در اتومبیل های سبک و سنگین است خودرو هایی نظیر تراکتور؛ اتوبوس و مینی بوس کاربرد دارد. با مراجعه به آرکا باتری می توانید باتری مد نظر خود را انتخاب کنید و از گارانتی رایگان و خدمات پس از فروش فوق العاده ی آن بهره مند شوید. 

نویسنده :صفرزاده

باترری آرمو

باتری اسیدی

صبا باتری

باتری اسیدی صبا


رای :
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.