باتری پروتون محصولی از پاسارگاد صنعت۱۳۹۸/۱۱/۲۲
باتری پروتون

باتری پروتون

معرفی باتری پروتون 

ممکن است نام باتری پروتون را کمتر شنیده باشید، این باتری تولید شده توسط شرکت پاسارگاد صنعت باطری است این واحد تولیدی از سال 1387 آغاز به کار کرده است. باتری پرتون یکی از محصولات این شرکت است که در رده ی باتری سیلد یا اتمی تولید می شود. 

ویژگی های باتری پروتون

همان طور که می دانید باتری در خودرو به عنوان یک قطعه ی حیاتی و کلیدی به شمار می رود. افرادی که در زمینه ی استفاده از خودرو حرفه ای هستند معمولا سعی دارند بهترین انتخاب را انجام دهند. در حال حاضر در بازار باتری ایران نمونه های مختلفی وجود دارد که باتری پروتون یک نمونه از این انواع است. این باتری که به شکل اتمی تولید شده مناسب خودروهای سبک است و در آمپرهای مختلف مانند 55، 60، 66، 70 و 74 تولید شده است و مناسب برای خودروهایی نظیر پراید، انواع پژو، سمند و خودروهای داخلی و خارجی است. باتری پروتون به شکل سیلد یا اتمی تولید شده و مناسب برای استفاده در هر نوع آب و هوا است. نکته ی قابل ذکر در رابطه با این نوع باتری این است که با توجه و مطابق با فناوری های روز دنیا ساخته می شود.

نحوه نگهداری از باتری پروتون

از آن جا که باتری پروتون در دسته ی باتری های اتمی یا سیلد قرار می گیرد برای نگهداری و افزودن طول عمر مفید باتری باید قوانینی را رعایت کنید که عبارتند از:

  • اگر مدت زیادی قصد استفاده از اتومبیل تان را ندارید بهتر است که باتری را از روی آن باز کرده و در محلی امن نگهداری کنید. 
  • از شارژ کردن اضافه ی باتری خودداری کنید.
  • به تمیز بودن قطب های باتری اهمیت بدهید و هر چند وقت یکبار آن ها را کنترل کنید.
  • از جابه جایی زیاد باتری و تکان دادن شدید آن پرهیز کنید.
  • باتری های اتمی با توجه به میزان آمپر و عملکرد های مختلف آن ها در بازار وجود دارند. این باتری ها احتیاجی به کنترل خاصی از نظر سطح الکترولیت ندارند. افراد می توانند سلامت باتری را از طریق چشمی های تعبیه شده بر روی باتری کنترل می شود. در هنگام کنترل باتری پروتون اگر مشاهده کردید که چشمی تعبیه شده بر روی باتری سبز رنگ است باتری دارای شارژ است. در صورتی که رنگ چشمی سفید باشد نشان دهنده تخلیه باتری به صورت کامل است در صورتی که رنگ چشمی سیاه شده باشد باتری شما نیاز به شارژ دارد.
  • با استفاده از پروتون می توانید از ویژگی های یک باتری اتمی استاندارد بهره مند شوید.

آرکا باتری

آرکا باتری به عنوان نمایندگی و فروشگاه اینترنتی است که انواع باتری های داخلی و خارجی را در اختیار درخواست کنندگان قرار می دهد. شما می توانید با خرید باتری پروتون از خدمات پس از فروش و پشتیبانی فوق العاده ای برخوردار شوید. آرکا باتری در همه ی ساعات شبانه روز حتی در روزهای تعطیل هم پاسخگوی مشتریان عزیز خواهد بود تنها کافی است در صورت بروز مشکل تماس گرفته تا کارشناسان برق خودرو آرکا باتری در کمترین زمان ممکن مشکلات شما را مرتفع نمایند. 

نویسنده :صفرزاده

باتری ماشین

باتری پروتون

پاسارگاد صنعت

باتری ایرانی درجه یک


رای :
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.