در خانه بمانیم۱۳۹۹/۰۱/۳۰
در خانه بمانیم

در خانه بمانیم

پویش درخانه بمانیم

پویش های اجتماعی اغلب با اهداف خاصی دنبال می شود از جمله این اهداف می توان به اهداف فرهنگی، اقتصادی و ... می باشد اما در بین این پویش های مواردی که با سلامتی عمومی یا سلامتی بخشی از افراد جامعه در ارتباط باشد از اهمیت بالاتری برخوردار خواهد بود. 
با شیوع ویروس کرونا در جهان و انتشار این ویروس به ایران تصمیمات ملی برای ایجاد فاصله گذاری اجتماعی برای کاهش شیوع این بیماری لحاظ گردید. از جمله این تصمیمات پویش بزرگ در خانه بمانیم می باشد که با حمایت مادی و معنوی دولت و ارگان هایی مانند صدا سیما ایجاد شده است. این پویش در شبکه های اجتماعی با هشتک #در_خانه_بمانیم  در شبکه های اجتماعی دنبال می شود.
پویش درخانه بمانیم را میتوان از پویش های بسیار حیاتی در کشور دانست چرا که این شعار در صورت اجرا می تواند جان هزاران ایرانی را حفظ کند و از ابتلای میلیون ها ایرانی به این ویروس جلوگیری کند.

اهداف اصلی پویش

هدف نهایی پویش در خانه بمانیم کاهش تردد مردم برای کارهای غیر ضرور می باشد کاهش صد درصدی ترددها نیازمند حمایت های مختلفی است که این حمایت ها شامل تحویل کالاها و خدمات مورد نیاز افراد در محل می باشد. در کنار ارائه خدمات در محل کاهش هزینه ها نیز مهم است چرا که با اجرای این طرح بسیاری از کسب و کارها تعطیل شده و وضعیت اقتصادی کلی نیاز به حمایت دارد.
همانطور که بیان گردید پویش در خانه بماینم با حمایت های مادی و معنوی ارگان های مختلف در حال اجرا می باشد. از جمله نهادهای دخیل در اجرای این پویش اتحاد کسب و کارهای مجازی می باشد که با حمایت از زیر مجموعه های این اتحادیه درصدد فعال کردن بیشتر کسب و کارهای آنلاین است. این اتحادیه از تمامی کسب و کارهای اینترنتی که تحویل در محل و تخفیفات در محصولات دارند حمایت می کند.

آرکا باتری در پویش در خانه بمانیم

مجموعه آرکا باتری به عنوان یکی از اعضای اتحادیه کسب و کارهای مجازی در کنار خدمات قبلی خود یعنی ارسال، نصب و تست رایگان خدمات جدید تری شامل تحویل باتری در شرایط ویژه برای جلوگیری از انتقال ویروس و همچنین تخفیفات ویژه تا 25 درصد را در نظر گرفته است. تخفیفات در نظر گرفته شده برای برندهای مختلف متفاوت بوده و از 10 تا 25 درصد را شامل می¬شود. همچنین برای راحتی بیشتر مشتریان آرکا باتری خدمات گارانتی در محل نیز به مانند سابق ادامه خواهد داشت.
شرایط فروش در نظر گرفته شده تا زمان تایید ستاد ملی مبارزه با کرونا ادامه خواهد داشت.

محصولات ارائه شده در پویش

محصولات آرکا باتری که در پویش درخانه بمانیم عرضه می شوند شامل:

  • برند سوزوکی محصول سپاهان باتری با 16 ماه ضمانت
  • برند توربو محصول نیرو گستران خراسان با 14 ماه ضمانت
  • برند واریان محصول صبا باتری با 12 ماه ضمانت

شرایط ارسال محصولات

ارسال محصولات طبق زمان درخواستی مشتریان بوده و در شهر تهران نهایتا تا دو ساعت بعد از ثبت سفارش مشتری انجام می گیرد.

گارانتی در محل

تمامی محصولات عرضه شده در پویش مانند قبل شامل خدمات گارانتی در محل می باشد. گارانتی در محل بنابه زمان درخواستی مشتریان و نهایتا تا یک روز کاری صورت میگیرد.

خدمات در روزهای تعطیل

ارسال، نصب و تست باتری در روزهای تعطیل تفاوتی با روزهای غیر تعطیل نداشته و با همان کیفیت و شرایط انجام می گیرد.

شرایط نصب

متخصصان برق خودرو آرکا که برای نصب باتری و خدمات در محل آرکا به محل درخواستی مشتریان اعزام می گردند با پوشش کامل بود و محصولات را بعد از ضد عفونی کامل به مشتریان تحویل می دهند.

شرایط پرداخت

پرداخت هزینه محصولات به دو صورت آنلاین و در محل امکان پذیر است و بنا بهدرخواست مشتریان صورت می گیرد.

هزینه خدمات

در زمان پویش کلیه خدمات آرکا باتری رایگان بوده و خریداران محترم تنها هزینه باتری را با تخفیفات در نظر گرفته شده پرداخت میکنند.

ارائه خدمات رایگان اصناف

با توجه به مشکلات اقتصادی به وجود آمده در راستای انتشار ویروس کرونا آرکا باتری برای حمایت از تمامی همکاران فعال در زمینه خدمات خودرو و دیگر اصناف به معرفی این عزیزان در قالب طرح تبلیغات آرکا باتری می پردازد. این تبلیغات کامل رایگان بوده و تا زمان فعال بودن پویش ادامه خواهد داشت.
این دسته از عزیزان برای ثبت آگهی های خود می توانند به آدرس زیر مراجعه کنند.
ثبت آگهی رایگان اصناف

نویسنده :رادپور

کرونا

پویش

در خانه بمانیم

محافظت در برابر کرونا

خدمات آرکا باتری


رای :
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.