نمایندگی صبا باتری۱۳۹۹/۰۷/۲۳
نمایندگی صبا باتری

نمایندگی صبا باتری

معرفی نمایندگی صبا باتری

با توجه به اینکه صبا باتری یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان باتری در ایران است و قدمت آن نزدیک به 50 سال است. با توجه به اینکه این برند انواع باتری های خودرو را در رده های سبک و سنگین همچنین باتری یو پی اس را تولید می کند استقبال از محصولات آن بسیار زیاد بوده و در حال حاضر بیش از 300 نمایندگی در سراسر کشور دارد.
شرکت صبا باتری به عنوان قدیمی ترین تولید کننده باتری در ایران محصولات خود را براساس استاندارد و قوانین بین المللی با کیفیت بسیار بالا تولید کرده از همین رو محصولات مورد نظر توان رقابت با برندهای خارجی موجود در بازار را دارد.

برندهای تولید شده توسط صبا باتری

شرکت صبا باتری با بهره گیری از 4 مجموعه ی عظیم صنعتی اقدام به تولید انواع باتری های اسیدی و اتمی کرده که این محصولات از لحاظ کیفیت در یک سطح بوده اما با نام برندهای مختلف به بازار عرضه می شوند:
برندهای تولید شده توسط صبا باتری عبارتند از:
مکس پاور
راین
پردیس
آلونی
کاسپین
رویان
بوجی کابوک
خزر
هیبرید هایتک
ورسک
سفیر
لازم به ذکر است بدانید برخی از این برندها شناخته شده تر هستند که شامل:
آرمو
واریان
نیو آرمو
نانو نیرو
و نیرو هستند.
در حال حاضر این امکانات برای کاربران فراهم شده که از طریق خرید اینترنتی به هرنوع باتری دسترسی داشته و در اسرع وقت آن را تحویل بگیرد. آرگا باتری به عنوان یکی از نمایندگان صبا باتری یه شما این امکان را می دهد که باتری های مورد نیاز خود را براساس جدیدترین تاریخ مصرف دریافت کنید. نکته مهمی که در ارتباط با تولیدات صبا باتری وجود دارد این بوده که این محصولات نسبت به دیگر برندها از قیمت مقرون به صرفه تری برخوردار باشند علت این امر نیز این بوده که شرکت صبا باتری به عنوان یک تولید کننده ی دولتی باتری در کشور است.

معرفی انواع نمایندگی های صبا باتری

نمایندگی خدمات پس از فروش که در سراسر کشور وجود دارد
نمایندگی فروش در سطح کشور به شکل معمول و اینترنتی
نمایندگی سیار خدمات پس از فروش که به عنوان گارانتی طلایی نیز شناخته می شود.

مدت زمان پوشش دهی گارانتی توسط صبا باتری

کارخانه های تولید کننده صبا باتری مانند سایر کارخانه ها برای محصولات خود مدت زمانی را به عنوان گارانتی در نظر می گیرند. این مدت زمان برای باتری هایی است که در شرایط معمولی و کارکرد صحیح از مدت عمر کوتاه تری برخوردار هستند و امکان تعویض را برای این افراد به وجود می آورد. گارانتی شامل تعمیرات نیست و اغلب باتری دارای اشکال با باتری نو معاوضه خواهد شد.
مدت زمانی که برای گارانتی در نظر گرفته می شود به عوامل گوناگونی بستگی داشته که کارخانه های تولید کننده با در نظر گرفتن این فاکتورها اقدام به تعیین مدت زمان گارانتی می کنند. یکی از مهم ترین فاکتورها که در این مسئله نقش دارد و در تعیین مدت زمان گارانتی بسیار موثر است نوع اتومبیل و باتری مورد نظر است.
باتری هایی که توان 90 آمپر ساعت و بالاتر از آن را داشته باشند از دارای 6 ماه تاریخ گارانتی از زمان فروش یا شروع گارانتی هستند.
باتری های مخصوص اتومبیل های سبک که معمولا زیر 90 آمپر ساعت هستند دارای 12 ماه گارانتی از تاریخ فروش یا شروع گارانتی هستند.

چه مواردی شامل گارانتی نمی شود

دفرمه شدن: یکی از مهم ترین علل خرابی باتری ایجاد اشکال در سیستم برق اتومبیل است این در زمانی اتفاق می افتد که باتری ها با ولتاژ بالایی شارژ شده و همین امر باعث می شود که صفحه ی باتری تغییر شکل یافته و باعث تخریب آن ها می شود.
از دیگر مواردی که در این مشکل دخالت دارند گرم شدن بیش از اندازه ی موتور است که مانع عدم صحیح بستن باتری شده و این مشکلات شامل مشکلات تولید نمی شود.
آسیب دیدگی بدنه و قطب: این مورد نیز شامل گارانتی نبوده و در هنگام خرید باید به این موارد دقت کرد باز کردن باتری و افزودن الکترولیت به آن به هر روشی نیز باعث ابطال گارانتی خواهد شد.
از دیگر مواردی که شامل گارانتی نخواهد شد کمبود یا ازدیاد شارژ که به مشکلات دینام و برق دزدی در اتومبیل است. از دیگر مشکلات که شامل گارانتی نمی شود خشک شدن صفحات باتری است.
 

نویسنده :رادپور

نمایندگی صبا باتری


رای :
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.