تلفن:49032000
فروش عمده باتری یو پی اس۱۳۹۹/۱۲/۰۹
فروش عمده باتری UPS در آرکا باتری

فروش عمده باتری UPS در آرکا باتری

سرعت تغییر در دنیا رفته رفته بیشتر می‌شود، بنابراین نگران بودن برای هماهنگی با این تغییرات کاملا عادیست، شرکت‌های بزرگی در حال تغییر رویه خود برای ماندن در بازار هستند. اما اینجا مخاطب اصلی این مطلب فروشندگان باتری‌های سربی اسیدی باتری استارتر هستند؛ اگر نمی‌خواهید در زمان خودروهای انژکتوری، دلکو فروش بازار باشید، در ادامه با ما همراه شوید.

چقدر تغییر لازم است؟

فروشندگان خرد باتری در سطح کشور عادت به مشتریانی کرده‌اند که عموما در شرایط اضطراری سراغشان می‌آیند و جالب اینجاست که در بسیاری از موارد حتی برای خرید این محصول حیاتی با تاکسی نسبت به حضور در محل کسب شما حاضر می‌شوند. این رفتار شاید برای شما جالب باشد، اما حقیقت این است که طبعیت یک نظم کلی باعث خلق چنین موقعیت‌های سودآوری برای شما شده است. نمی‌خواهیم خیلی زیاده‌روی کنیم، اما به هرحال در زمانی که خودروهای برقی رواج پیدا کنند، خیلی سخت می‌توان باور کرد که برای اعمال تغییرات مهم به باتری‌سازها مراجعه کرد. همانطور که در زمان رواج پیدا کردن موتورسیکلت در کشور، بسیاری از دوچرخه فروش‌ها تغییر ماهیت داده و موتورسیکلت فروش شدند، به همین ترتیب شاید در آینده‌ای نچندان دور نیازی به تغییر باتری سربی اسیدی در بازار وجود نداشته باشد. اینکه در این جمله از کلمه «خودرو» استفاده نکردیم، خود نکته مهمی است. در واقع سایر مصارف باتری‌های لید اسید می‌تواند یک باتری‌ساز ساده را به سمت دنیای جدیدی سوق دهد که در آن درآمد پایدارتری وجود دارد. درنظر داشته باشید که در هر دو صنف فروش باتری استارتی و باتری UPS، فروشنده محصولات وارداتی را نمی‌تواند ارائه کند و شاید بتوان همین مورد را یک مزیت درنظر داشت که لازم به دریافت محصول از عمده فروشان محصولات وارداتی نیستید که مشکلات زیادی را ایجاد می‌کنند.

ورود-به-دنیای-باتری‌های-یو-پی-اس

ورود به دنیای باتری‌های یو پی اس

اطمینان از پایداری و امنیت خاطر در خاموش نشدن دستگاه‌های کامپیوتری تاحدی بالارفته که این موضوع برای بسیاری از کسب‌وکارهای خرد نیز مهم تلقی می‌شود. این درحالی است که برای مشتری ایرانی جذابیت خرید باتری خودرو در پایین‌ترین سطح خود قرار گرفته و مهم‌ترین دلیل آن نیز توقف واردات این محصول و الزام مشتری نسبت به خرید محصولات برندهای داخل است. اما به هر سوی در چنین شرایطی مشتری صرفا برای تامین نیاز خود اقدام به خرید از بازار می‌کند و محصولات داخل بازار جذابیت زیادی برای او ندارند. به همین خاطر بسیاری از مشتریان دیگر به اهمیت آمپراژ باتری نیز توجهی ندارد و قیمت نهایی برای آنها اولویت بالاتری پیدا کرده است. اما در مقابل بازار باتری دستگاه‌های یو پی اس و حتی دیزل ژنراتورها هنوز برای مشتری جذاب است، به دنبال بهترین مشخصات می‌رود و با وجود اینکه امکان تهیه محصولات با برند خارجی وجود ندارد، اما وسواس بیشتری برای تهیه محصول برتر و حتی خدمات بیشتر مشاهده می‌شود. از این رو می‌توان انتظار داشته که این سبک از مشتری پذیرا تبلیغات بیشتری است و می‌توان با تغییر دادن نظر او، مشتری جدیدی را به کسب‌وکار خود اضافه کرد. از سوی دیگر بسیاری از مشتریان آگاهی کافی درمورد شیوه سرویس‌دهی باتری دستگاه UPS خود ندارند و عملا فقط به مجموعه‌ای که دستگاه را از آن محل یا شخص خریداری کرده‌اند برای تعمیر و سرویس‌ها مراجعه می‌کنند، چرا که هیچ تصوری از مجموعه‌های دیگری که امکان خدمات دهی به آنها دارند را متصور نمی‌شوند. در واقع هم شما مشتری خود را نمی‌شناسید، هم به خاطر اطلاع‌رسانی ضعیف، مشتری شما آگاه نیست که با دریافت خدمات از شما می‌تواند مزایایی همچون تنوع در انتخاب مشخصات، برند و قیمت مناسب‌تر را دریافت کند.

مقاله برترین برندهای یو پی اس دنیا

باتری-یو-پی-اس

باوجود اینکه در حال حاضر عمده مصرف کننده دستگاه‌های UPS در شهرهای بزرگ قرار دارند، اما دو نکته جالب و مورد اهمیت وجود دارد که لازم است به آن اشاره کنیم. در وهله اول می‌توان به مطلب فروش عمده باتری استارتر در آرکا باتری اشاره کنیم که در آن اطلاع داده بودیم که بهترین مکان برای تاسیس مرکز عرضه باتری یا همان باتری‌سازی، نزدیک مناطق مسکونی و پارکینگ‌های شخصی است. جالب اینجاست که در همین مناطق هم پتانسیل بالایی برای فروش باتری دستگاه‌ یو پی اس وجود دارد، ضمن اینکه با پیگیری این مورد که در کدام منطقه مسکونی تجمع ادارات بیشتری است، می‌توان به شما کمک کند که محل مناسب‌تری را برای تاسیس مجموعه خود انتخاب کنید. در نهایت می‌توان به این نکته اشاره داشت که خارج از شهرهای شلوغ نیز، دفاتر و شرکت‌هایی وجود دارند که نیازمند دریافت خدمات باتری برای مجموعه خود هستند، باتری‌سازها با تبلیغ مناسب می‌توانند در کنار ارائه خدمات به خودروها، به این مراکز نیز خدمات خود را ارائه کنند، مخصوصا اینکه این دفاتر تمایل بیشتری نسبت به مستقل شدن نسبت به فروشنده دستگاه‌های UPS نشان می‌دهند و علاقه‌ بیشتری نسبت به دریافت خدمات محلی دارند.

شرایط اخذ نمایندگی فروش باتری

باتوجه به اینکه در حال فقط امکان دریافت باتری از تولیدکنندگان داخلی وجود دارد، برای کسب بهترین قیمت لازم است که ارتباط نزدیکی با تولیدکننده داشته باشید تا امکان دریافت نمایندگی را داشته باشید. دریافت نمایندگی مزایای زیادی از جمله بهترین قیمت بدونه واسطه را دارد، اما در عین حال الزاماتی باید رعایت شوند، از جمله آنها می‌توان به لزوم نبودن نمایندگی دیگر در منطقه شما و یا نهایتا باتوجه به تجمع جمعیتی اقدام کنید. از سوی دیگر حجم حداقلی باید سفارش‌گذاری شود تا امکان در اختیار گذاشت نمایندگی وجود داشته باشد. اما بسیاری از همکاران چنین شرایطی را دارد نیستند، به همین خاطر آرکا باتری آمادگی دارد به تمام نقاط کشور محصولات خود را در شرایط متنوع به همکاران ارائه کند. با خرید از آرکا باتری این اطمینان را خواهید داشت که علاوه‌بر پرداخت بهترین قیمت نسبت به سایر عمده فروشان تمام خدمات پس از فروش را در کمترین زمان برای مشتری نهایی شما ارائه می‌کند. همچنین به خاطر ارتباط آرکا باتری با اکثر تولیدکنندگان باتری‌های UPSای می‌توان انتظار داشته باشید که محصول ارائه شد با جدیدترین تاریخ تولید در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خرید عمده باتری خودرویی از آرکا باتری

درنهایت برای ثبت سفارش عمده خود کافی است به راه‌های ارتباطی معرفی شده در صفحه ارتباط با ما همین سایت مراجعه کنید تا در کمترین زمان و با بهترین پشتیبانی اقدام به خرید عمده خود کنید.

نویسنده :سعید دکامین

فروش عمده یو پی اس

باتری ups

پخش باتری یو پی اس

فروش عمده باتری ups

یو پی اس از کجا بخریم


رای :
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.