خدمات باتری در محل با آرکا باتری۱۳۹۹/۱۲/۲۴
امداد باتری سیار در آرکا باتری در شرایط اضطراری

امداد باتری سیار در آرکا باتری در شرایط اضطراری

اگر در شرایط اضطرای و نیاز به کمک به مکانیک‌های سیار اعتماد نمی‌کنید، کاملا حق را به شما می‌دهیم و حتی در این مطلب به بررسی دلایل آن می‌پردازیم، اما در همین ابتدا اگر در شرایط بحرانی قرار دارید که نیاز به دریافت خدمات امداد باتری را دارید و باتوجه به این شرایط نیازمند امداد رسانی در محل خودروی خود برای تعویض باتری خود را دارید پیشنهاد می‌کنیم برای حاضر شدن متخصص‌ترین افراد در زمینه تعویض باتری و شناسایی باتری مناسب برای خودرو شما با شماره ۰۲۱۴۹۰۳۲۰۰۰ تماس بگیرید تا آرکا باتری تجربه بهترین خدمات امداد باتری خودرو در محل را به شما ارائه کند.

چرا-به-امداد-خودروها-اعتماد-نکنیم

چرا به امداد خودروها اعتماد نکنیم؟

اگر داستان جاده‌های بین شهری و ریختن گازوئیل را به کنار بگذاریم، متاسفانه دیدگاه مناسبی راجع به خودروبرهای کنار جاده‌ای که با اندکی علم مکانیکی در کمترین زمانی که حتی اراده‌اش را هم نکرده‌ باشید، در کنار شما به صورت سیار ظاهر می‌شوند. این درحالی است که اگر بار دیگر بخواهید سراغ همین فرد بروید، هفت‌خوان رستم را باید طی کنید، حتی اگر بهترین خدمات را به شما ارائه کرده باشند و شما از دریافت خدمات سیار راضی باشید. یکی از مواردی که اخیرا هم در حال رایج شدن است، فروش اقلامی همچون آب باتری و ضدیخ و سایر مایعات مرتبط با خودرو به صورت کنار جاده‌ای توسط همین امدادهای سیار است، این درحالی است که حداقل براساس بررسی‌های انجام شده توسط کارشناسان آرکا باتری، آب مقطر یا آب باتری‌هایی که توسط همین خودروهای سیار ارائه می‌شود، کیفیت مطلوبی ندارد و از همینجا توصیه می‌کنیم که در صورت مشاهده چنین مواردی، به هیچ‌وجه اقدام به تهیه این محصولات نکنید، چرا که زیان وارده شده از سوی این مواد نامرغوب بیشتر مزایای آن است. اما حقیقت ماجرا این است که در بازه زمانی کوتاهی انجمن صنفی برای امداد خودروهای سیار در کشور فعالیت خود را آغاز کرد و به ۵۷ شرکت مجوز فعالیت داد، اما به گفته رئیس همین انجمن امداد خودروهای سیار چیزی حدود ۳۰۰ الی ۵۰۰ شرکت کاغذی و بدون مجوز یا مجوز غیرمعتبر هم ایجاد شد. شاید باور نکنید ولی نمونه‌هایی از ثبت ۱۳ شرکت شرکت امداد خودرویی سیار به نام فقط یک نفر هم وجود داشته است. این درحالی است که تمام این شرکت‌های کاغذی با افرادی فعالیت می‌کردند که پیش از این هم بدون دانش و علم کافی به مردم خدمات می‌داند. حال فکر هم نکنید که ۵۷ شرکت مجوزدار هم تفاوت زیادی با انواع غیرمجاز داشته‌اند! باوجود اینکه برخی دوره‌ها در این انجمن برای اعضای آن که چیزی در حدود ۲ الی ۳ هزار راننده که صرفا کمی با مکانیک خودرو آشنا بودند برگزار شد، متاسفانه پس از گذشت چند سال و طی ۲ سال اخیر به خاطر شکایت‌های زیادی که از همین چند ده شرکت مجوزدار به وجود آمد، به طور کامل این اتحادیه برچیده شد و اعلام شد که ارائه خدمات خودرو در محل صرفا از طریق نمایندگی‌های خودروسازان باید انجام شود. که البته این موضوع باعث شد که عملا صلاحیت هیچکدام از تعمیرکاران سیار تایید نشود و در کنار آن برای اخذ تعمیرکار مجوزدار نیازمند انتظار طولانی مدت هستید، یعنی عملا بجرانی بودن شرایط شما درنظر گرفته نمی‌شود و نباید انتظار ارائه دریافت خدمات اظطراری را داشته باشید؛ بلکه تمام این روند باید در طی یک پروسه صبورانه انجام شود.

خدمات-سیار-خودرو-(امداد-باتری)-هنوز-زنده-است

خدمات سیار خودرو (امداد باتری) هنوز زنده است

باوجود اینکه در مواردی که واقعا از مشکل خودرو آگاهی ندارید، در حال حاضر پیشنهاد اصلی صبوری کردن و تماس با نمایندگی‌های مجاز هر خودروساز است، اما درصورتی که اطلاع دارید که عیب خودرو از چه قسمتی است، یک مرحله جلو هستید و صرفا نیازمند کمک‌رسانی برای تشخیص دقیق‌تر عیب توسط یک متخصص یا همراهی فردی دارید که تا مقصدی خودرو شما را با رعایت نکات ایمنی حمل کند. در واقع هنوز هم می‌توان به افرادی که در یک حوزه خاص اقدام به ارائه خدمات امداد باتری می‌کنند اعتماد کرد. در این شرایط پیشنهاد ما درصورتی که نیاز به دریافت امداد خدمات خودرو در حوزه تعویض باتری یا مشکلات برقی، استفاده از متخصصان آرکا باتری است که در حوزه خود متخصص هستند و در کمترین زمان ممکن در محل خودرو شما حاضر می‌شوند تا خدمات را به خودرو شما ارائه کنند. همچنین درنظر داشته باشید که تمام خدمات امداد باتری و حتی مشاوره در محل از سوی آرکا باتری بدون دریافت هزینه انجام می‌شود. در واقع پرداختی انجام شده صرفا برای کالایی است که اتفاقا به دلیل خریداری از یک مرجع جامع فروش باتری انجام می‌شود، با کمترین حاشیه سود ممکن انجام می‌شود. ارائه خدمات باتری در محل توسط آرکا باتری باعث می‌شود که شما این اطمینان را داشت باشید که عیب و مشکل خودرو شما به طور تخصصی مشخص می‌شود و درصورتی که عیب از نقاط دیگری از خودرو باشد، هزینه اضافی پرداخت نخواهید کرد. در واقع باتوجه به اعتبار آرکا باتری این اطمینان ایجاد می‌شود که خرید شما در یک روند سازمانی قرار دارد که در آن رضایت مشتری در اولویت قرار دارد و در واقع افتخار ما ارائه خدمات صادقانه به مشتری در شرایطی است که واقعا به این امداد رسانی احتیاج دارد. کارشناسان امداد باتری آرکا باتری از متخصص‌ترین افراد در حوزه خود هستند و این ادعا به واسطه تجربه و دوره‌های متعدد آموزش به دست آمده که باتری‌سازان برای عوامل اصلی خود صرفا ارائه می‌کنند. به واسطه این تجربه آرکا باتری مفتخر است که خدمات خود را با توجه به علم روز و کاملا براساس مشاهدات فنی ارائه کند.

مقاله بهترین روش خرید باتری در تهران را از دست ندهید.

انواع-امداد-باتری

انواع امداد باتری (خدمات سیار باتری) در آرکا باتری

مجموعه آرکا باتری برای ارائه امداد باتری به مشتریان خود تمام فعالیت‌های فنی که در داخل مجموعه انجام می‌دهد را به کارشناسان اعزام تعلیم داده و بنابراین هرنوع خدمتی که در هنگام حضور در این مجموعه دریافت خواهید کرد را در محل خود انتظار خواهید داشت. به این ترتیب هیچ نگرانی از بابت تنوع محصول، تشخیص عیب و نصب باتری یا نکات نگهداری از باتری نخواهید داشت. در نظر داشته باشید که تمام این خدمات در کمتر از دو ساعت ارائه می‌شود. این درحالی است که ابدا از لحاظ تنوع ظرفیت یا برند محدودیتی نخواهید داشت و این دقیقا نقطه ضعف اصلی سایر مجموعه‌ها و افرادی است که به شما خدمات سیار را ارائه می‌کنند. هدف ما امدادرسانی و کمک به مشتری در شرایط اضطراری است و به همین خاطر تمام کوشش خود را کرده‌ایم تا این خدمات به نحوی ارائه شود که مشتری پس از پایان فرآیند خرید رضایت کامل داشته باشد و از سطح اضطراب او در چنین شرایطی کاهش پیدا کند. شما فکر می‌کنید برای خدمات سیار تعویض باتری در محل چه نکاتی باید رعایت شود؟

نویسنده :فرزین شمس

امداد باتری خودرو

تعویض سیار باتری

خدمات باتری در محل

امداد خودرو

خدمات سیار باتری


رای :
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.