مقایسه خرید از آرکا باتری و سایر سایت‌های فروش باتری۱۴۰۰/۰۱/۲۸
مقایسه خرید از آرکا باتری و سایر سایت‌های فروش باتری

مقایسه خرید از آرکا باتری و سایر سایت‌های فروش باتری

کافیست کلمه باتری را در جستجوگر گوگل وارد کنیم تا صدها سایت خرید باتری با قیمت‌های مختلف حاضر شوند. اما موضوع مهم اینجاست که با انتخاب کدامیک از این لینک‌ها خرید بهتری خواهیم داشت؟ پیش از هرچیز لازم است یک خرید خوب را تعریف کنیم و پس از در اختیار داشتن این معیارها می‌توان تصمیم نهایی برای خرید باتری را اخذ کرد. در این مطلب به شما کمک می‌کنیم تا تمامی موارد جزئی که ممکن است در خرید باتری به صورت آنلاین برای شما رخ دهد را توضیح دهیم تا  بتوانید تجربه بهتری از خرید باتری داشته باشید.

تحویل باتری در سریع ترین زمان

وقت شما طلاست!

شاید مهم‌ترین دلیلی که باعث شود به جای اینکه مثل همیشه برای خرید باتری به باتری‌سازان و نمایندگان شرکت‌ها مراجعه نکنید، ارزش قائل شدن برای زمان خودتان باشد تا بتوانید از این فرصت به بهترین شکل ممکن بهره ببرید. به همین خاطر شاید مهم‌ترین معیار برای انتخاب بهترین وب‌سایت فروش آنلاین باتری مدت زمانی باشد که برای دریافت تمام خدمات و نصب باتری صرف می‌کنید. درنظر داشته باشید که شیوه سنتی فروش باتری، مشکلات در پخش و حتی ماهیت خود باتری باعث می‌شود وقفه‌های زیادی در روند ثبت سفارش تا بسته شدن پیچ سرباتری جدید ایجاد شود.

تامین باتری ماشین در محل

شرایط تامین کالا

شاید با ورود به بسیاری از وب‌سایت‌های فروش کالا با لیست متنوعی از برندهای باتری مواجه شوید که حتی ممکن است به غیر از باتری‌های ساخت داخل، انواع وارداتی را نیز شامل باشند. اما موضوع مهم اینجاست که منابع تامین این باتری‌ها چه شرایطی دارد. آرکا باتری به عنوان نمایندگی بسیاری از شرکت‌های تولید‌کننده باتری محصولات خود را به صورت تاریخ تولید به‌روز و با کمترین قیمت ممکن به مشتری ارائه می‌‌کند.

شیوه ارسال باتری ماشین در آرکا باتری

شیوه ارسال باتری

براساس رفتار بزرگترین وب‌سایت‌های فروش آنلاین کالا در کشور، تاخیر سه الی چهار روزه در ارسال کالا کاملا طبیعی است. حتی برای وب‌سایت‌هایی که نسبت به محل سفارش در استان دیگری قرار داشته باشند، این تاخیر ممکن است تا یک هفته نیز پذیرفته شود. این درحالی است که باتری یک قطعه حیاتی برای خودرو است و لازم است که در لحظه تامین شود تا استفاده از خودرو شخصی یا حتی سازمانی مختل نشود. در واقع بزرگترین تفاوت ماهیتی قطعه باتری باعث می‌شود که در بسیاری از شرایط خرید کردن به روش رایج فروش اینترنتی امکان‌پذیر نباشد. برای تامین این نیاز لازم زیرساخت‌هایی درنظر گرفته شود که ارسال کالا برای هر مشتری به وسیله یک فرد متخصص انجام شود. ضمن اینکه پیک‌های عادی نمی‌توانند تمام خدمات مورد نیاز مشتری باتری را برآورده کنند.  چرا که در بسیاری از شرایط لازم است پیش از اقدام برای تعویض باتری، شرایط باتری سابق بررسی شود. همچنین در بسیاری از موارد ایراد از خود باتری نیست و قطعه دیگری لازم است تعویض شود یا حتی ممکن است قطعه یا قطعاتی باعث ایجاد خرابی‌هایی شوند که درصورت نصب باتری جدید، این باتری نیز مشکل پیدا کند و غیرقابل استفاده شود. به همین خاطر لازم است برای انجام تعویض این قطعه به فرد متخصصی مراجعه کنید. آرکا باتری تضمین می‌کند تمام خدمات این مجموعه از زمان ثبت در وب‌سایت تا تعویض باتری در کمتر از ۲ ساعت انجام می‌شود و برای ارسال کالا به محل مشتری هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌شود.

شرایط دریافت باتری کارکرده در آرکا باتری

شرایط دریافت باتری کارکرده

با توجه به اینکه طی سال‌های اخیر امکان بازیافت باتری در کشور ایجاد شده و خود شرکت صبا باتری به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اقدام به بازیافت باتری در ابعاد گسترده می‌کند، لازم است توجه داشته باشید که بسیاری از وب‌سایت‌ها باوجود اعتبار و زیرساخت قدرتمندی که طراحی کرده‌اند، امکان تحویل باتری فرسوده را(به‌علت ساختاری که درنظر گرفته‌اند) ندارند. در واقع این وب‌سایت‌ها برای تحویل کالا به مشتری و نهایتا دریافت کالای مرجوعی طراحی شده‌اند، نه دریافت کالای فرسوده شده‌ی قبلی مشتری! جالب اینجاست که پس از بررسی و پرسش از این وب‌سایت‌ها برای ارائه کالا با قیمت بالاتر از قیمت مصوب شرکتی، تنها دلیلی قانع کننده آن‌ها، عدم دریافت باتری کارکرده است. یعنی این وب‌سایت‌ها انتظار دارند به خاطر اعتباری که کسب کرده‌اند، مشتری هم هزینه بیشتری را پرداخت کند و هم مشکلات و معضلات تحویل باتری فرسوده را برعهده بگیرد. در مرحله بعدی می‌توان به فروشگاه‌هایی اشاره کرده که سعی دارند این خلا را با دستکاری سیستم توزیع مرسوم برطرف کنند، به این شکل که به لیست وظایف پیک معمولی که صرفا اقدام به تحویل کالا می‌کنند، دریافت باتری کارکرده را اضافه می‌کنند. این تصمیم باعث می‌شود که مشکلاتی هم برای خریدار و هم برای فروشنده ایجاد شود. در بسیاری از شرایط مشکلات برقی خودرو از باتری نیست و لازم است که پیش از اقدام برای تعویض این قطعه بررسی فنی قطعات انجام شود. درنظر داشته باشید که با تشخیص این مشکلات خریدار لازم نیست هزینه اضافی تعویض باتری را پرداخت کند، از سوی دیگر در برخی از موارد تشخیص وظعیف باتری کارکرده نیز مهم است و لازم است انجام عیب باتری کارکرده در حضور مشتری انجام شود. به همین خاطر استفاده از پیک‌های معمولی به جای متخصصین نیز مردود است. گفتنی است که ارائه خدمات نصب و راه‌اندازی باتری توسط کارشناسان مجرب آرکا باتری به صورت رایگان انجام می‌شود.

دریافت خدمات ضمانت باتری آرکا باتری

دریافت خدمات ضمانت باتری در آرکا باتری

آرکا باتری به عنوان نماینده رسمی ارائه خدمات پس از فروش صبا باتری و بسیاری از سایر کارخانه‌های تولید باتری در ایران این امکان را دارد که هر زمانی که مشتری احساس کرد باتری در شرایط عادی فعالیت نمی‌کند، پس از بررسی کارشناس متخصص، اقدام به تعویض باتری کرده و باتری جدیدی با مدت زمان گارانتی مشابه تحویل دهد. (شرایط ارائه خدمات گارانتی توسط شرکت‌های مختلف متغییر است.) این درحالی است که عموم وب‌سایت‌های خرید و فروش اینترنتی کالا نهایتا یک هفته الی ۱۰ روز مهلت تست کالا را ارائه می‌کنند و درصورت خرابی کالا در این مدت نسبت به عودت آن و بازگشت هزینه پرداخت شده اقدام می‌کنند. در واقع پس از گذشت چند روز و تعامل با این وب‌سایت‌ها، هنوز نیاز شما که خرید کالا است برطرف نمی‌شود و پس از بازگشت هزینه کالا شما مختارید که مجدد صبر کنید که کالای دیگری از همین فروشگاه طبق روال عادی ارسال شود و یا به سراغ گزینه دیگری بروید. در واقع این فروشگاه‌ها هیچ تفاوتی بین مشتری که کالای معیوب دریافت کرده با سایر مشتریانی که قصد خرید کالا دارند، درنظر نمی‌گیرند. این درحالی است که براساس شرایط گارانتی باتری‌سازها، در صورت تشخیص خرابی این قطعه، لازم که است که در همان زمان کالای جایگزین برای مشتری تامین شود. آرکا باتری علاوه ‌بر خدمات ارائه شده توسط تولیدکنندگان، گارانتی طلایی اختصاصی خود را برای ارائه خدمات در سطحی بالاتر به مشتریان خود ارائه می‌کند.

نویسنده :

سایت خرید باتری

خدمات ماشین در محل

تحویل باتری

باتری فرسوده

آرکا باتری


رای :
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.