برند واریان صبا باتری۱۳۹۸/۰۴/۰۳
باتری واریان محصول صبا باتری

باتری واریان محصول صبا باتری

شرکت صبا باتری برای عرضه محصولات خود از چندین برند استفاده می کند. استفاده از این برندها باعث تنوع محصولات ارائه شده توسط کارخانه صبا باتری شده است. اما طبق بررسی های انجام شده در یک گروه تولید مانند باتری خودرویی برندهای مختلف کیفیت و یا گارانتی متفاوتی ندارند و تمامی آنها در اصل یکی بوده ولی با نام های تجاری مختلف عرضه می شوند. 
در بین باتری های خودرویی سیلد برند اصلی صبا باتری واریان می باشد. این برند در سال 93 جایگزین برند ورسک شد و از این سال به عنوان محصول اصلی صبا باتری تولید شد.
گارانتی این باتری به مانند اکثر باتری های تولید شده صبا باتری 12 ماه برای آمپرهای 50 تا 74 و 6 ماه برای آمپرهای 90 تا 200 می باشد. همچنین این برند تمامی آمپرهای باتری های خودرویی که صبا باتری تولید می کند را در برمی گیرد. باتری های واریان در آمپر های 50 آمپر سایز L1 و 50 آمپر سایز L2 همچنین 60 آمپر کوتاه، 60 آمپر بلند، 60 آمپر بلند معکوس، 66 آمپر، 70 آمپر بلند، 70 آمپر بلند معکوس، 74 آمپر، 90 آمپر، 100 آمپر، 120 آمپر و همچنین 150 آمپر تولید می شوند.

برای مشاهده مشخصات کامل و قیمت محصولات واریان کلیک کنید.

نویسنده :رضا شاکر

صبا باتری

باتری واریان

باتری خودرو

فروش آنلاین صبا باتری


رای :
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.