معرفی باتری 55 آمپر صبا باتری برند واریان۱۳۹۸/۰۵/۲۶
باتری 55 آمپر صبا باتری

باتری 55 آمپر صبا باتری

صبا باتری از برندهای مختلفی برای عرضه محصولات خود استفاده می کند. عرضه هریک از برندهای بر اساس سیاست های خاصی صورت می گیرد. در بین برندهای مختلف برند واریان یکی از اصلی ترین محصولات صبا باتری است که بصورت مستقیم توسط صبا باتری عرضه می شود.
برند واریان در دسته بندی باتری های سیلد (اتمی) قرار می گیرد و شامل باتری های 50، 55، 60، 66، 70، 74 و 90 آمپر می گردد. مزیت اصلی این برند داشتن کیفیت بسیار مناسب در کنار قیمتی رقابتی است و با همین سیاست توانسته است یکی از برندهای بسیار محبوب بازار گردد.
در بین آمپرهای مختلف برند واریان، باتری 55 آمپر آن توانسته است سهم قاب توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد و بسیاری از رکورد های فروش باتری را از آن خود کند. کارشناسان علت اصلی موفقیت باتری 55 آمپر واریان را داشتن مشخصه اصلی برندواریان یعنی کیفیت در کنار قیمت مناسب و همچنین کارکرد برای خودروهای عمده موجود در بازار مانند پراید، تیبا، 206 و ... می دانند.

مشخصات اصلی باتری 55 آمپر واریان صبا باتری

وزن باتری : 15.1 کیلوگرم
اندازه باتری: 242 * 175 * 190  میلیمتر
مکانیزم: سیلد اتمی
ولتاژ: 12 ولت
CCA (ISIRI): 320
RC (min): 105
این باتری نیز به مانند سایر محصولات صبا باتری دارای یک سال گرانتی تعویض می باشد. برای اطلاع از دیگر مشخصات این باتری و همچنین خرید آن می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

مشاهده قیمت و مشخصات باتری 55 آمپر سیلد صبا باتری برند واریان
 

نویسنده :مرتضی شعبانی

صبا باتری

باتری 55 آمپر

باتری پراید

باتری تیبا

باتری واریان


رای :
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.