اخذ نمایندگی صبا باتری۱۳۹۸/۰۶/۱۶
اخذ نمایندگی صبا باتری

اخذ نمایندگی صبا باتری

اخذ نمایندگی فروش همواره یکی از روش های توسعه کسب و کارهای محلی عنوان شده است. نمایندگی فروش و همچنین خدمات پس از فروش دارای مزایای است که سبب توسعه کسب و کار و افزاش خدمت رسانی فروشگاه ها می گردد. در این مقاله سعی میکنیم مزایا اخذ نمایندگی از آرکا باتری و همچنین نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش صبا باتری را بررسی کنیم.

آرکا باتری در راستای افزایش توان خدمت رسانی همکاران و فروشگاه های سطح شهر تهران اقدام به واگذاری نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش خود کرده است.

انواع نمایندگی

  • نمایندگی فروش در سطح شهر تهران و شهرستان ها
  • نمایندگی خدمات پس از فروش در سطح شهر تهران و شهرستان ها
  • نمایندگی خدمات پس از فروش سیار در سطح شهر تهران در قالب گارانتی طلایی (مخصوص آرکا باتری)

واگذاری نمایندگی از طریق آرکا باتری شامل نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش باتری های پروتون، توربو و صبا باتری می باشد. ارائه خدمات فروش و پس از فروش ذکر شده دارای مزیت های فراوانی برای نمایندگان خواهد بود که در ادامه به برخی از موارد اصلی آن می پردازیم.

مزیت های اخذ نمایندگی

  • امکان خرید باتری های پروتون، توربو و صبا باتری بدون واسطه در کمترین زمان
  • تضمین ارائه باتری های تاریخ روز 
  • بهره مندی از تخفیف ویژه نمایندگان فروش بر حسب تعداد سفارشات
  • اضافه شدن به خانواده بزرگ فروش اینترنتی آرکا باتری در سراسر کشور
  • داشتن نمایندگی پس از فروش و مزایای خاص آن

شرایط اخذ نمایندگی

اخذ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش آکا باتری با در نظر گرفتن سیاست های کلی مجموعه انجام می شود. آرکا باتری برنامه ی مدونی برای تجهیز فروشگاه ها و همچنین ارتقا دانش فنی فروشندگان خود دارد که در قالب برگزاری دوره های آموزشی و ارائه بسته های مخصوص با هدف در اختیار گذاشتن تجارب و تجهیزات برای نمایندگی ها انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149032000 داخلی 5 تماس بگیرید تا برحسب شرایط شما بهترین گزینه برای اخذ نمایندگی را دریافت کنید.

نویسنده :احسان نوروزی

نمایندگی صبا باتری

فروش باتری

نمایندگی فروش باتری

فروش اینترنتی باتری


رای :
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.