باتری پروتون۱۳۹۸/۰۸/۱۱
باتری پروتون

باتری پروتون

باتری پروتون

شرکت پاسارگاد صنعت باتری به عنوان یک شرکت بزرگ و تولید کننده باتری های شارژ در جلد با پایه سرب کلسیم یکی از شرکت های تولید کننده باتری در داخل کشور می باشد. شرکت پاسارگاد صنعت باتری داری برندهای زیادی در محصولات باتری های می باشد که می توان از آن برند ها به پروتون، شاهین، دنیز و غیره اشاره نمود. در این مقاله به بررسی باتری پروتون خواهیم پرداخت.

معرفی باتری پروتون

همانطور که در مقالات قبلی از انواع باتری ها صحبت شده است و باتری های ماشین به دو دسته کلی باتری اسیدی و باتری اتمی یا کلسیمی تقسیم می شوند. 
از عمده ترین تفاوت های این دو دسته باتری، نوع صفحات الکترودی می باشد که در آن ها به کار برده می شود. در ایران به باتری های اتمی را به عنوان باتری های خشک نیز می شناسند که این یک تصور اشتباه می باشد. باتری های اتمی نیز مانند باتری های اسیدی در درون آن ها اسید یا همان الکترولیت وجود دارد، اما به دلیل وجود صفحات الکترودی بهینه شده مقدار اسید در آن ها تغییر نمی کند و کم و زیاد نمی شود. 
شرکت پاسارگاد صنعت باتری با توجه به پیشرفته ترین تکنولوژی های تولید و ساخت باتری، با تکیه بر نیرو های جوان و دانش روز دنیا، اقدام به تولید باتری پروتون نمود است. باتری پروتون یکی از چندین برند معروف این شرکت می باشد. 
باتری پروتون که جز جدید ترین نوع باتری های اتمی می باشد و در دسته باتری های سیلد کلسیم یا سیلد سیلور کلسیم قرار می گیرد. در واقع بر روی بدنه این دسته باتری های کلمه Calcium MF نوشته شده است، که نشانگر این می باشد که این باتری پروتون باتری اتمی می باشد.
این دسته از باتری ها نیاز به مراقبت چندانی ندارد و فقط برای اطلاع از میزان شارژ و دشارژ بودن باتری باید چشمی روی باتری که دارای سه حالت می باشد را بررسی کرد. وقتی که چشمی رنگ سبز را نشان دهد، نشان از شارژ بودن باتری پروتون می باشد. وقتی که رنگ سیاه باشد، نشان از ضعیف شدن باتری دارد و رنگ سفید خراب بودن باتری را نشان می دهد. 
اگر بخواهیم تعدادی از ویژگی ها باتری پروتون را به صورت خلاصه بیان کنیم باید به موارد زیر اشاره نمود. 
* باتری پروتون دارای 12 ماه ضمانت و خدمات پس از فروش می باشد. 
* باتری پروتون با توجه به شرایط سخت کاری، چیزی در حدود 2 تا سه سال می باشد. 
* باتری پروتون با توجه شرایط آب و هوایی داخل کشور تولید شده است، بنابراین می توان باتری هم برای آب و هوای گرم هم آب و هوای سرد و خشک تهیه نمود.
* باتری پروتون را می توان برای خودرو های مختلف سواری با آمپرهای مختلف از 55 آمپر تا 150 آمپر تهیه نمود.
* باتری پروتون را می توان با استاندارد های مطابق استاندارد باتری خودرو های تولید شده تهیه نمود.
* می توان باتری های پروتون را برای انواع خودرو های سبک و سنگین را به راحتی تهیه نمود.
* باتری پروتون دارای قدرت شارژ بسیار بالایی می باشد و با کاهش بسیار کم توان همراه می باشد.
* باتری پروتون را می توان با طول بسیار بالا و کیفیت بسیار مطلوب با گستره ی قیمتی مناسب، نسبت به نمونه های مشابه خارجی تهیه نمود. 

ضمانت پس از فروش باتری پروتون

باتری پروتون داری ضمانت پس از فروش 12 ماهه می باشد. بنابراین هنگام خرید باتری پروتون باید به اصل بودن آن دقت نمود و شماره سریال روی بدنه باتری را با شماره سریال در برگ ضمانت تطابق داشته باشد. در غیر این صورت با مراجعه به نمایندگی ها و خدمات پس از فروش، هیچ گونه خدماتی به شما ارائه نمی گردد.


نمایندگی فروش باتری پروتون


شرکت پاسارگاد صنعت باتری، اقدام به فروش باتری های پروتون در تعداد زیادی از نمایندگی های معتبر در سراسر کشور نموده است. یکی از این نمایندگی های معتبر، آرکا باتری می باشد. آرکا باتری انواع باتری های خودرو را با قیمت های بسیار مناسب نسبت به قیمت بازار به فروش می رساند. برای بررسی بیشتر انواع مدل های باتری پروتون، به سایت آرکا باتری مراجعه نمایید. و یا برای اطلاعات بیشتر با شماره 49032000 تماس حاصل فرمایید.

نویسنده :عرفان ملایی

باتری

پروتون


رای :
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.