باتری سوزوکی۱۳۹۸/۰۸/۱۳
باتری سوزوکی

باتری سوزوکی

باتری سوزوکی 


باتری سوزوکی محصول مشترک شرکت های سوزوکی باتری ژاپن و سپاهان باتری ایران می باشد. باتری سوزوکی یکی از پیشروترین باتری های خودرو در بازار می باشد، که با استفاده از فناوری ها و دستگاه های به روز در حوزه باتری ساخته شده است. باتری سوزوکی یک برند با سابقه و شناخته شده است که در خدمات پس از فروش و گارانتی بسیار خوبی ارائه می دهد. 


تاریخچه سوزوکی 


نام شرکت سوزوکی از بنیانگذار آن آقای کازوشیگر سوزوکی گرفته شده است. سوزوکی سمبل و نماد درختی است که پیوسته در حال رشد و پیشرفت است. شرکت سوزوکی به راستی این رشد و پیشرفت را به خوبی تجربه کرده و در زمینه تحقیق و توسعه باتری، بازاریابی و فروش بسیار قدرتمند و عالی کار کرده است. 


مشخصات باتری سوزوکی


باتری سوزوکی در واقع یک باتری اتمی یا همان باتری سیلد-کلسیم MF می باشد که نیازی به مراقبت ندارد. این دسته از باتری ها مناسب برای انواع باتری های سبک و سنگین می باشد. در این دسته از باتری ها از صفحات کلسیم با استفاده از تکنولوژی متال اکسپندد استفاده شده است. 
•    از ویژگی های باتری سوزوکی می توان به موارد زیر اشاره نمود. 
•    دارای تکنولوژی MF، که بدون نیاز به نگهداری می باشد.
•    در دماهای پایین و هوای قدرت استارت زنی باتری بسیار خوب است.
•    این باتری ها دارای فیلتر ضد انفجار می باشند.
•    باتری سوزوکی دارای چشمی برای چک کردن میران و سطح الکترولیت و مقدار شارژ باتری می باشد.
•    دشارژ و تخلیه خود به خودی بسیار کمی را دارد. 
شرکت سپاهان باتری و سوزوکی اقدام به ساخت انواع باتری ها ماشین اعم از باتری ماشین های سبک و سنگین کرده اند. در ادامه به معرفی ویژگی این باتری ها خواهیم پرداخت.
شرکت سوزوکی با همکاری سپاهان باتری اقدام به تولید باتری خودرو برای تمام شرایط آب و هوایی نموده است. بنابراین می توانید باتری هایی برای آب و هوای سرد را با نماد N که بر روی بدنه باتری ها درج شده است، و برای آب و هوای گرم که با نماد S درج شده است، تهیه نمایید.
شرکت سوزوکی به کمک استفاده از تکنولوژی های روز دنیا از کشورهای آلمان، استرالیا و انگلیس، و همچنین استفاده از مواد اولیه درجه یک و مرغوب در مجموعه کارخانه های خود، باتری های خودرو مطابق با آخرین پیشرفت های علم را تولید و به بازار ارائه می نماید. 
باتری خودروهای سبک:
باتری سوزوکی در دسته خودرو های سبک از تنوع بالایی از آمپر برخوردار هستند. و از آمپر 35 تا 75 موجود می باشد. 
باتری خودروهای سنگین:
در درسته ماشین های سنگین نیز، تنوع زیادی در باتری ها وجود دارد. و باتری هایی از آمپر 88 تا 200 آمپر یافت می شود. 


خدمات پس از فروش و گارانتی در باتری سوزوکی:


باتری سوزوکی در حوزه ضمانت و خدمات پس از فروش بسیار قدرتمند عمل کرده است. باتری سوزوکی دارای ضمانت و گارانتی تعویض رایگان می باشد. همچنین می توان به ضمانت نامه 16 ماهه برای باتری خودروهای سبک و ضمانت نامه 13 ماه پس از فروش برای خودروهای سنگین اشاره نمود. 
البته در هنگام خرید باتری سوزوکی به اصل بودن باتری و یکسان بودن شماره سریال درج شده بر روی باتری و برگه ضمانت دقت نمایید. در صورت عدم تطابق این دو، در مرکز خدمات پس از فروش سوزوکی هیچ گونه خدماتی به شما ارائه نخواهد شد. 


نمایندگی باتری سوزوکی 


سپاهان باتری برای اینکه باتری های سوزوکی به راحتی در اختیار همه قرار بگیرد، اقدام به اعطای نمایندگی های مختلفی در کشور نموده است. یکی از این نمایندگی های فعال و با سابقه آرکا باتری می باشد. شما می توانید با مراجعه به وب سایت آرکا باتری اقدام به خرید باتری های سوزوکی نمایید و آن را با قیمت مناسب و در کمترین زمان باتری خود را تحویل بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت آرکا باتری مراجعه نمایید و یا با شماره 49032000 تماس حاصل فرمایید. 

نویسنده :عرفان ملایی

باتری

سوزوکی


رای :
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.