فروش قطعات چینی به نام قطعات داخلی۱۳۹۸/۰۶/۱۰
فروش قطعات چینی به نام قطعات داخلی

فروش قطعات چینی به نام قطعات داخلی

کمیسیون صنایع و معادن: در حال حاضر قطعات و لوازم یدکی خودرو چینی درجه سوم و درجه چهارم را به نام قطعات ایرانی یا ژاپنی پر بازار به فروش می رسد در حالی که کیفیت قطعات داخلی(ایرانی)بهتر است.
ولی ملکی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با توجه به گرانی شدید و افسار گسیخته لوازم یدکی و قطعات خودرو گفت: انصاف و مروت در جامعه ما از بین رفته و برخی از فروشندگان از این شرایطی که در حال حاضر داریم سو‌ٰء استفاده می کنند و از آنجایی که استفاده از لیبل قیمت برای قطعات خودرو امکان پذیر نیست به راحتی و بدون ضابطه قیمت اجناس را افزایش می دهند.
نماینده مشکین شهر در مجلس افزود: در حال حاضر قطعات چینی بی کیفیت را وارد کشور کرده اند و با نام سایپا دیزل و یا ایساکو یسته بندی کرده و می فروشند.
در مجلس با بیان این که کنترل قیمت لوازم یدکی در زنجیره تولید تا توزیع کار مشکلی است؛گفته شد که در حال حاضر توان کنترل بازار قطعات خودرو وجود ندارد به طور مثال دو قطعه ساز بالابر شیشه تولید می کند و هر یک قیمت های خاص خود را ارائه می دهد.
 

نویسنده :احسان نوروزی

لوازم یدکی

قطعات خودرو

تولید داخلی

قطعات چینی


استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.