رونمایی از خودروی پژو 2008 جدید۱۳۹۸/۰۹/۰۵
رونمایی از خودروی پژو 2008 جدید

رونمایی از خودروی پژو 2008 جدید

شرکت خودرو سازی پژو فرانسه بعد از موفقیت خود در فروش نسل اول پژو 2008 تصمیم گرفت از نسل دوم این خودرو نیز رونمایی کند. در نسل دوم این خودروی شاسی بلند تفاوت های بسیار زیادی نسبت به نسل اول آن وجود دارد از جمله این تفاوت ها عبارت است از:

در نظر گرفتن نیروی محرکه الکتریکی کامل

یکی از بزرگترین تفاوت ها نسبت به نسل قبل این خودرو در نظر گرفتن نیروی محرکه تمام الکترویکی برای آن می باشد.

فضای بیشتر برای سرنشینان

با بیرگتر شدن فاصله بین محورهای این خودرو به مقدار 14 سانتی متر فضای این خودروی نیز بزرگتر از نسل قبل آن شده است.

تغییر جزئی در طراحی های بدنه و چراغ ها

با در نظر گرفتن این تغییرات در چراغ ها و پنل های بدنه ظاهری تقریبا شبیه به 208 در این خودرو نمایان شده است.

بزرگتر شدن صندوق 

با تغییر فاصله محورها و بیشتر شدن آن صندوق بار این خودرو نیز بزرگتر از نسل اول شده و ظرفیت آن به حدود 434 لیتر رسیده است.

تغییرات در داخل کابین

در نظر گرفتن دکمه های پیانویی زیر کولر، نور مخفی کناره ها و افزایش کیفیت اجناس استفاده شده در داخل کابین جذابیت بیشتری نسبت به نسل اول در این نسل ایجاد کرده است.
در نسل اول  2008 پژو به موفقیت خوبی در فروش دست یافت داشتن موتور الکتریکی با باتری 50کیلوواتی که تا حدود 300 کیلومتر پاسخگو بود و زمان شارژ پایین یکی از موفقیت های بزرگ پژو در خودروی 2008 بود.
با وجود رونمایی از نسل دوم پژو 2008 هنوز زمان ورود این خودرو به بازار مشخص نشده است و همچنین از قیمت عرضه ان نیز اطلاعاتی در دست نیست با این حال کارشناسان خودرو بر فروش آن بسیار مطمعن به نظر می رسند.

نویسنده :شیرازی

پژو 2008

خودروی جدید

رونمایی از خودروی پژو

پژو 2008 نیو


استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.