رونمایی از نسخه برقی ون محبوب بنز۱۳۹۸/۰۵/۲۷
رونمایی از ون برقی بنز

رونمایی از ون برقی بنز

مرسدس بنز ویتو از جمله خودروهای بسیار پرفروش بنز است که از سال 1996 تا کنون تولید می شود. این خودرو در کشورهایی مانند پین، اسپانیا، مکزیک و ... در دو نسخه دنده اتوامتیک و دنده دستی تولید شده است.
اما در اقدامی جدید شرکت مرسدس بنز از نسخه الکترونیکی این خودرو با نام eVito Tourer رونمایی کرد. این خودرو از یک باتری 41 کیلووات ساعتی بهره می گیرد و محدوده گردش بین 156 تا 186 کیلومتری دارد.
باتری خودروی جدید مرسدس بنز تنها در 6 ساعت بصورت کامل شارژ می شود و امکان جابه جایی 9 نفر را دارد. این خودرو برای جابه جایی مسافر درون شهری طراحی شده است و با توجه به جایگذاری باتری در کف خودرو وزن حدود 3.2 تن می باشد که همین امر د مصرف برق 20.2 تا 24.2 کیلووات ساعت در هر 100 کیلومتر را قابل توجیه می کند.
شرکت حمل و نقل آلمانی Berlkoing که از جمله بزرگترین شرکت های جا به جایی مسافر در المان است، پیش بینی کرده است تا پایان سال 2020 تمامی ناوگان خود را خودروهای الکترونیکی کند و از این مقدار بیش از 50 درصد برای خودروهای eVito Tourer در نظر گرفته است. 

نویسنده :معلم

بنز برقی

ون برقی

رونمایی از خودرو جدید بنز

مرسدس بنز


استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.