اعتراض رئیس اتحادیه باتری از تداخل صنفی۱۳۹۸/۰۵/۲۷
تداخل امور صنفی مشکل اصلی باتری فروشی

تداخل امور صنفی مشکل اصلی باتری فروشی

رئیس اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان باتری و خدمات برق تخصصی خودرو استان تهران گفت: یکی از بزرگ ترین مشکلات صنف باتری و برق خودرو تداخل امور صنفی است .
وی همچنین افزود : با وجود اينكه  در سطح کشور ما حدود 17 ميليون خودرو وجود دارد و هر سال ما به 12 ميليون باتري خودرویی  نيازداریم ولی فقط 10 ميليون باتري خودرو در داخل كشور به صورت كاملا بومي باتری توليد مي شود. 
رئیس اتحادیه، از اشتياق كشورهاي بزرگ  دیگر در زمينه توليد و بهره برداری از باتري خودرو براي همكاري مشترك با ما یعنی با توليد كنندگان ايراني خبر داد و گفت: بعد از اجراي برجام، شركت هايي ازکشور کره جنوبی و کشور تركيه براي همكاري مشترك با ايران اعلام آمادگي كرده اند. اگر که فناوري روز دنیا در زمينه توليد باتري در كارخانه هاي ایران تکامل و توسعه پيدا كند و قيمت تمام شده کالا كاهش يابد، ايران قادر به این است به توليد كننده نخست باتري خودرو در منطقه تبديل شود. رييس اتحاديه تولید کنندگان و فروشندگان باتري خودرو و خدمات برق تخصصي خودرو استان تهران، بزرگترین مانع در توليد باتري را كمبود مواد اوليه در داخل كشور عنوان كرد و افزود: سرب مهمترين مواد اوليه مورد نياز صنعت توليد باطري است كه اكنون بخش قابل توجهي از آن به خارج از كشور صادر مي شود و افزودند : حتي بايد براي ارتقاي دانش افراد فعال و پشیرفت در اين حرفه با دانشگاه هاي كشور نيز همکاری و ارتباط برقرار شود تا امكان ادامه تحصيل آنها در مقاطع بالاي علمي و دانشگاهي فراهم شود. 
 

نویسنده :نوروزی

باتری فروشی

خرید باتری ماشین

صنف باتری

صبا باتری


استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.