فروش اینترنتی باتری

نیما زند : سوال۱۳۹۸/۰۶/۱۲
تاریخ تولید باتری کجا درج میشه؟

تاریخ تولید باتری بر روی باتری به صورت کد درج میشه همچنین این کد بر روی برگه گارانتی باتری نیز موجود هست.

آرکا باتری
علی محمدی : سوال۱۳۹۸/۰۶/۱۲
زمان تحویل باتریو می تونم خودم مشخص کنم؟

در مرحله سوم خرید از شما بابت زمان و مکان نصب پرسیده میشه و در این مرحله شما می تونید هر زمانی که دلخواه خودتون بود بصورت 24 ساعته انتخاب کنید.

برای اطلاعات بیشتر توصیه میکنیم راهنمای خرید از سایت (برای مشاهده کلیک کنید) را مطالعه کنید.

آرکا باتری
علی یحیوی : سوال۱۳۹۸/۰۶/۱۲
به جز هزینه درج شده در سایت، هزینه دیگه ایی هست که باید پرداخت شه؟

قیمت های درج شده برای باتری های خودرویی قیمت نهایی محصول می باشد (درصورت تحویل باتری کهنه هم آمپر باتری جدید) و هزینه اضافی برای ارسال، نصب و تست از شما دریافت نمی شه در واقع بعد از نصب باتری، شما همون قیمت درج شده در سایتو فقط پرداخت می کنین و هیچ هزینه اضافی دیگه ایی از شما دریافت نمیشه

امیر یعقوبی : سوال۱۳۹۸/۰۶/۲۶
با سلام قیمت باتری کهنه در قیمت ها لحاظ شده یا از این قیمت کم میشه؟

قیمت ها با فرض تحویل باتری فرسوده هم آمپر با باتری خریداری شده درج شده اند و در صورت تفاوت در آمپر در مرحله اول خرید با وارد کردن آمپر باتری کهنه مابه التفاوت دو باتری مشخص و به قیمت اصلی اضافه و یا کم می گردد.

آرکا باتری
سعید نظیری : سوال۱۳۹۸/۰۶/۲۶
در صورت مفقود شدن برگه گارانتی باز باتری خریداری شده شامل گارانتی میشه؟

خیر گارانتی فقط با داشتن برگه گارانتی و فاکتور خرید امکان پذیر است و در صورت نبود هر کدام از این مدارک امکان گارانتی وجود ندارد.

آرکا باتری
محسن : سوال۱۳۹۸/۰۷/۱۷
با سلام ایا هزینه ارسال باتری به مراکز استانها نیز رایگان است؟ همچنین بفرمایید ایا می توان روی 206 صندوق دار باتری 50 آمپر نصب نمود. در سایت برای این خودرو باتری 55 آمپر توصیه شده است ولی باتری قبلی آن 50 آمپر بود و حدود 3 سال هم مشکلی نداشت. با تشکر از پاسخ شما

در حال حاضر ارسال، نصب و تست باتری در سه شهر تهران، کرج و مشهد به صورت رایگان انجام می گیرد. برای سایر شهرها لطفا با شماره 02149032000 تماس بگیرید و هماهنگ کنید.

در خصوص پژو 206 صندوق دار باتری فابریکی این خودرو 50 آمپر هست که تو همون بخش مربوطه بیان شده ولی طبق توصیه متخصصین برق خودرو بهتره برای افزایش قدرت استارت در این خودرو از باتری 55 آمپر استفاده کنین ولی این به معنی عدم کارکرد باتری 50 آمپر نیست و باتری 50 امپر نیز برای این خودرو جوابگو است.

آرکا باتری
فرم ارسال پرسش
استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آرکا باتری فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق فروشگاه آرکاباتری می‌باشد.